MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE BULUNAN SİVİL TOPLUK KURULUŞLARININ TALEBİ
SİVEREK’TE BULUNAN SİVİL TOPLUK KURULUŞLARININ TALEBİ
SİVEREK’TE BULUNAN SİVİL TOPLUK KURULUŞLARININ TALEBİ

HASTANE KAVŞAĞINI DÜZENLEYİN ÖLÜMLERİ ÖNLEYİN

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi, Şanlıurfa karayolunun 10 Km, Sinde bulunan 200 yataklı Siverek devlet hastanesine her gün yaklaşık bin insan tedavi amaçlı geliyor. Siverek merkez ve köylerinin dışında çevre İlçelerden de her gün hastaneye yüzlerce insan geliyor.

200 yataklı devlet hastanesi faaliyete geçtiği tarihten beri hastane kavşağında onlarca ölümlü ve yaralanmalı trafik kazası meydana geldi, yaşanan kazalarda onlarca vatandaş yaşamını yitirdi Onlarcası da sakat kaldı.

Siverekliler hastane kavşağında yaşanan kazaların önlenmesi amacıyla hastane’ye giden yolda köprülü bir kavşağın yapılması talebi yıllardır karşılanmadı.

SİVEREK’TE BULUNAN SİVİL TOPLUM KURULUŞLARININ TALEBİ “HASTANE KAVŞAĞINI DÜZENLEYİN ÖLÜMLERİ ÖNLEYİN!..”

Siverek’te faaliyette bulunan sivil toplum kuruluşları hastane kavşağında yaşanan kazaların önlenmesi için karayolları bölge müdürlüğünün soruna acilen çözüm bulmasını talep ettiler.

Sivil toplum kuruluşları adına hastane kavşağında gazetecilere açıklamada bulunan Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanı Abdulvahit Sevdalı gazetecilere yaptığı açıklamada şunları dile getirdi”  yıllardan beridir bağırıyoruz yalvarıyoruz, rica ediyoruz Allah aşkına bu hastane kavşağını düzenleyin her seferinde proje hazır yapacağız edeceğiz diyorlar yıllar oldu soruna çözüm bulunamadı gün yok ki trafik kazası yaşanmasın ölümler meydana gelmesin, bir hafta önce yaşanan kazada odamızın üyesi olan bir arkadaşımız yaşamını yitirdi son kez yalvarıyoruz bu ölüm son olsun bir an önce hastane kavşağının karayolları bölge müdürlüğünce düzenlenmesinin yapılmasını rica ediyoruz yalvarıyoruz insanımız bu yolda artık ölmesin canımıza tak etti ölümler” dedi.

📆 25 Haziran 2019 Salı 17:37   ·   💬 0 yorum   👀 375 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR