SİVEREK’TE BULUNAN STK’LAR ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK’TE BULUNAN STK’LAR ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ
SİVEREK’TE BULUNAN STK’LAR ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ
SİVEREK’TE BULUNAN STK’LAR ELEKTRİK KESİNTİLERİNE TEPKİ

Siverek’te elektrik kesintilerinden dolayı esnaf işyerlerini açamıyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde sabah saatlerinde yaşanan elektrik kesintilerinden dolayı esnaf elektrikle çalışan işyerlerinin kepenklerini açamıyor.

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde havaların soğumasıyla birlikte başlayan elektrik kesintileri furyası vatandaşı canından bezdirdi.

Siverek’te sabah saatlerinde yaşanan elektrik kesintilerinden dolayı esnaf zor anlar yaşıyor. Kepenklerin elektrik ile çalışmasından dolayı işyerlerini açamayan esnaf, bin bir zorlukla kepenklerini açmaya çalışıyor.

Bu sabah Kemaliye Caddesi ve Adnan Menderes Bulvarı (İnönü Bulvarı) esnafı işyerlerini açmaya geldiği zaman yine elektrik kesintisi ile karşılaştı.

Uzun süre elektriklerin gelmesini bekleyen esnaf, elektrikler gelmeyince kendi imkânları ile kepenklerini açmak zorunda kaldı.

Ekinci: Bıçak kemiğe dayandı

Konu iler ilgili gazetecilere  açıklama yapan Siverek’i İl Yapma ve Kalkındırma Derneği Başkanı Ayhan Ekinci, “Eve gidince elektrikler kesik; işyerine gelince elektrikler kesik. Elektrik kesintilerinden dolayı evde çocuklar hasta oluyor. Sabah ise işe geliyoruz elektrikler kesildiği için işyerinin kepenklerini açamıyoruz. Günün en bereketli saatleri kepenkleri açmakla geçiyor. Artık yeter, bıçak kemiğe dayandı.” ifadelerini kullandı.

Galeri
📆 06 Aralık 2022 Salı 13:12   ·   💬 0 yorum   👀 225 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 28 Ocak 2023 Cumartesi (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 27 Ocak 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR