MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR
SİVEREK’TE CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR
SİVEREK’TE CADDE VE SOKAKLAR DEZENFEKTE EDİLİYOR

Siverek Belediyesi hafta sonu uygulnanan sokağa çıkma yasağını değerlendirerek ana caddeleri dezenfekte etti.

 

Temizlik İşler Müdürlüğü korona virüs sangın riskinin en aza indirilmesi çalışmaları kapsamında kent genelinde sürdürdüğü dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor.

 

Hafta sonu ilan edilen sokağa çıkma yasağını değerlendiren belediye ekipleri, Hasan Çelebi, Camikebir, Güney ve Ayvanat mahallelerinde bulunan ana caddelerde dezenfekte çalışması yaptı.

Daha önce ana caddelerin yanı sıra sokaklarda da çalışma yapan temizlik ekipleri, ilçenin en işlek caddeleri arasında yer alan Hürriyet Caddesi, Atatürk ve Adnan Menderes Bulvarı il e Ayvanat Mahallelerindeki caddelerde dezenfekte çalışması yaptı.

 

Süpürme araçlarının da katıldığı çalışmada dezenfekte ilacı ve köpükle caddeler baştan sona yıkadı. Ekiplerce fırçayla yıkanan caddeler, tazyikli su yıkama araçlarıyla temizlendi.

 

Öte yandan caddelerin dezenfekte edildiği sırada kaldırımda yıkanarak arındırıldı.

Basın Yayın ve Halka İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Hafta sonunda ilan edilen çıkma yasağını değerlendiren ekiplerimiz, korona virüse karşı ilçe genelinde cadde ve sokakları dezenfekte etmiştir. Bu kapsamda ilçemizin birçok ana arterinde dezenfekte çalışması yapılmıştır. Öte yandan çalışmalar sırasında evden çıkmayan vatandaşlarımızın balkonlarda ekiplerimizi alkışlamaları, çalışmalarımızın yerinde olduğunu göstermiştir. Halkımızın teveccühüne teşekkür eder, çalışmalarımıza ara vermeden devam edeceğiz.” denildi.

Galeri
📆 20 Nisan 2020 Pazartesi 14:26   ·   💬 0 yorum   👀 246 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EKİM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR