MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREK’TE ÇOCUKLARA YÖNELİK TİYATRO GÖSTERİMİ SUNULACAK
SİVEREK’TE ÇOCUKLARA YÖNELİK TİYATRO GÖSTERİMİ SUNULACAK
SİVEREK’TE ÇOCUKLARA YÖNELİK TİYATRO GÖSTERİMİ SUNULACAK

Kültür ve Turizm Bakanlığı, Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce ilçemizde çocuklara yönelik 29/07/2020 Çarşamba günü saat 10:00 da “ALTIN KIZ” adlı tiyatro gösterimi yapılacaktır.

 

İlçe Halk Kütüphane Müdürlüğünün koordinatörlüğünde gerçekleşecek olan gösteri ücretsiz olup ayrıca çocuklara şapka dağıtımı da yapılacaktır.  Salgın hastalıklarla mücadele kapsamında Siverek Kaymakamı Mustafa ÇİFTÇİLER’ tarafından gerekli önlemlerin alınması talimatları doğrultusunda sosyal mesafe kuralları çerçevesinde açık alanda oturum sağlanacaktır.

 

Tiyatro gösterisine tüm çocuklarımız ve gençlerimiz kurallara riayet ederek katılım yapabilirler. Devlet Tiyatroları Genel Müdürlüğünce “Yürüyen Tiyatro Etkinliği” kapsamında ilçemizde gerçekleştirilecek olan “ALTIN KIZ” adlı tiyatronun çocuklarımıza tiyatroyu tanıtma ve sevdirme adına bir kazanım sağlayacağını belirten İlçe Halk Kütüphane Müdürü Mehmet Kasım Kanpak, bu tür etkinliklerin zamanla artarak devam etmesini ümit ettiğini belirtti. Ayrıcı Siverekli çocuklarımızın ücretsiz olarak gösterilecek bu tiyatroya katılımın yoğun olmasını beklediğini belirtti.

 

📆 20 Temmuz 2020 Pazartesi 10:22   ·   💬 0 yorum   👀 1.487 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR