SİVEREK’TE COVİD-19’A KARŞI AFİŞLİ UYARI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » SİVEREK’TE COVİD-19’A KARŞI AFİŞLİ UYARI
SİVEREK’TE COVİD-19’A KARŞI AFİŞLİ UYARI
SİVEREK’TE COVİD-19’A KARŞI AFİŞLİ UYARI

Şanlıurfa’nın en büyük ilçelerinden biri olan Siverek İlçesinde son günlerde yoğun olarak görülmeye başlanılan Covid 19 Hastalığına karşı ilçede vatandaşları maske takma ve sosyal mesafe kurallarına uyulması amacıyla afişli uyarı yapıldı vatandaşlara maske dağıtıldı kolonya ikramında bulunuldu.

Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği(SİVİL DER) yönetimi ilçede vatandaşları uyarmak amacıyla üzerinde maske ve mesafe kuralı, aile sevgisini anlatan Covid 19 yakalanan hastaların yoğun bakımda ki son hallerini gösteren fotoğrafların bulunduğu on bin renkli el ilanı dağıtılarak vatandaşlar uyarılmaya çalışıldı.

Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği(SİVİL DER) Başkanı Ayhan Ekinci el ilanlarının dağıtılmasıyla ilgili yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Son günlerde Siverek’te Covid 19 hastalığına yakalanan çok sayıda vatandaşımız var tüm uyarılara rağmen halen bazı insanların hastalığın ciddiyetinin farkında olmadığını gördük. Hastanede hasta yatıracak yer kalmadığı için bazı vatandaşların tedavileri evlerinde devam ediyor. Yönetim kurulu üyeleriyle yaptığımız toplantıda böyle bir çalışma yaptık bunları aşamalı olarak vatandaşlarımıza dağıtacağız dağıtırken maske ve kolonya ikramında bulunup vatandaşlarımızın dikkatini bu hastalığa çekmek istiyoruz” dedi.

 

 

Galeri
📆 27 Ağustos 2020 Perşembe 17:14   ·   💬 0 yorum   👀 2.658 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 29 Mart 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR