MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE ELAZIĞ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI
SİVEREK’TE ELAZIĞ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI
SİVEREK’TE ELAZIĞ İÇİN YARDIM KAMPANYASI BAŞLATILDI

Siverek Belediyesince Elazığ’da meydana gelen 6,8 şiddetindeki depremin ardından destek amaçlı yardım kampanyası başlatıldı. Belediye Başkanı Şeyhmus Aydın’ın girişimleriyle başlatılan kampanya kapsamında depremzedelere gönderilmek üzere acil yardım malzemesi toplanmaya başlandı.

 

Yardımda bulunmak isteyen vatandaşların battaniye, elektrikli soba, odun ve sobası, çocuk bezi, kıyafet ve çocuk malzemesini Cumhuriyet Caddesindeki Ağaçhan Parkında açılan standına bırakmaları istendi.

Yardım kampanyasıyla ilgili Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünden yapılan açıklamada, “Elazığ’da meydana gelen depremden etkilenen vatandaşlarımızın temel ihtiyaçlarının karşılanması amacıyla Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’ın talimatıyla yardım kampanyası başlatılmıştır.

Zor dönemlerde birlik ve beraberliğin önemine binaen deprem yaralarının hızlı bir şekilde sarmak adına başlattığımız yardım kampanyasında acil ve temel ihtiyaç malzemeleri gerekmektedir. Vatandaşlarımızdan yardımlarını hızlı bir şekilde Ağaçhan Parkında kurulan standa getirmeleri beklenmektedir.” denildi.

Kampanyanın başlatıldığı haberini alan çok sayıda vatandaş, çocuk bezi ve battaniye olmak üzere çeşitli yardım malzemelerini getirdiği görüldü.

 

 

 

Galeri
📆 25 Ocak 2020 Cumartesi 15:01   ·   💬 0 yorum   👀 522 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR