SİVEREK’TE ESNAFLARA DIŞ TİCARET EĞİTİMİ SEMİNERİ VERİLDİ. – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER, Son Dakika » SİVEREK’TE ESNAFLARA DIŞ TİCARET EĞİTİMİ SEMİNERİ VERİLDİ.
SİVEREK’TE ESNAFLARA DIŞ TİCARET EĞİTİMİ SEMİNERİ VERİLDİ.
SİVEREK’TE ESNAFLARA DIŞ TİCARET EĞİTİMİ SEMİNERİ VERİLDİ.

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Harran üniversitesi uygulamalı bilimler fakültesi ile ticaret ve sanayi odası, Siverek madeni eşya odası ortaklığında esnaflara dış ticaret eğitimi verildi.

Siverek Ticaret ve Sanayi odası toplantı salonunda gerçekleşen seminere Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak,
Madeni Eşya Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hacı İnan, sivil toplum kuruluşları temsilcileri ve çok sayıda Siverek’li iş insanı katıldı.

Doç. Dr. Selminaz Adıgüzel, Doç. Dr. Abdulkadir Barut, Öğretim üyesi Hasan Bardakçı, Öğretim görevlisi Mücahit Çitil, Öğretim görevlisi Oğuzhan Özçelik, Öğretim görevlisi Mustafa Alpsülün, Öğretim görevlisi Hasan Celal Balıkçı,

araştırma görevlisi Furkan Demirtaş tarafından Uluslararası pazarlama, dış ticaret teşvikleri, dış ticaret ödeme ve teslim şekilleri, finansal okuryazarlık ve ihracat ve ithalat sertifikaları eğitimleri slayt gösterimleri eşliğinde anlatıldı.

Düzenlenen seminerin ardından Siverek Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Serdal Bucak ile Siverek Madeni Eşya ve Sanatkârlar Odası başkanı Hacı İnan’a katkılarından dolayı Harran Üniversitesi Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi dekanı Mehmet Ragıp Görgün tarafından teşekkür belgesi takdim edildi.

Galeri
📆 22 Eylül 2022 Perşembe 15:26   ·   💬 0 yorum   👀 939 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR