MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE FAİZSİZ EV VE ARABA ALMA İMKÂNI
SİVEREK’TE FAİZSİZ EV VE ARABA ALMA İMKÂNI
SİVEREK’TE FAİZSİZ EV VE ARABA ALMA İMKÂNI

FUZUL EV VE OTO İMECE USULÜYLE ONLARCA İNSANI EV VE ARABA SAHİBİ YAPTI

Fuzulev ve oto gurubu 1992 yılından beridir, Türkiye’nin birçok ilinde dar gelirli vatandaşları ev ve araba sahibi yapıyor.  Çok az taksit bütçesiyle faizsiz,  işlenen sistem Siverek ilçesinde de vatandaşları faizsiz,  ev ve araba sahibi yapmak amacıyla ilçenin Hürriyet caddesinde bir şube açtı. Kısa sürede halkın ilgisini çeken şubeye vatandaşlar gelip sistem hakkında yetkililerden bilgi alıyorlar.

Fuzulev ve oto sahibi olmak için vatandaşlara bilgi veren Siverek şubesi yetkilileri yaptıkları açıklamada, Siverekli vatandaşların istedikleri şehirde ev alabileceklerine dikkat çekerek şunları kaydettiler” fuzul şirketler grubu bünyesinde bulunan Fuzul Otomotiv 1992 yılında faaliyetine başlamıştır.

Fuzul Otomotiv, otomobil sahibi olmak isteyen ancak, ödeme güçlüğü çeken veya banka faizine bulaşmak istemeyen bireyleri otomobil sahibi yapmayı amaçlamıştır.

Bayanların altın günü mantığı ile yardımlaşma, dayanışma halinde grupları bir araya getirerek on binlerce aileyi otomobil sahibi yapmıştır

Bu sistem toplumumuzda var olan dayanışma ve destek kültüründen esinlenmiştir.Fuzul grup 2000 yılında inşaat sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır.

Başakşehir’de Bizimevler Sitesi, Kent Neriva, Kent Ariva, Olimpa AVM, Kent Evila, Kâğıthane’de Meva evleri, Kartal’da Serrapark Konutları gibi birçok başarılı projeyi hayata geçirmiş, binlerce aileyi konut ve iş yeri sahibi yapmıştır.

Fuzul grup otomobilde sağladığı güven ve birikimi şimdi konut sektöründe uygulamaya başlamıştır.

FuzulOTO sistemi banka ve faiz olmadan düşük taksitlerle bireyleri yardımlaşma sistemi içerisinde Ev sahibi olmalarını sağlamaktadır.FuzulOTO olarak amacımız; Ev almak ve yatırım yapmak isteyen herkesin ilk uğrayacağı adres olmaktır” dediler.

 

Galeri
📆 20 Mayıs 2019 Pazartesi 15:53   ·   💬 0 yorum   👀 538 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 MAYIS 2020(www.siverekgazeteleri.com)

YAZARLAR