MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”
SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”
SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”

SİVEREK VE VİRANŞEHİR GAZETELERİNDEN VATANDAŞLARA ÇAĞIRI

 

SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde günlük yayın yapan İrfan ve Hedef Gazetelerinin yansıra Viranşehir’de uzun yıllardır basın alanında haklı bir saygınlığa sahip olan Bizim Gazete ’den Siverek ve Viran şehir ilçelerinde yaşayan vatandaşların yeni yıla girilirken silah havai fişek gibi patlayıcı özelikle çocuklar için korkutucu maddelerim patlatılması rica edildi.

 

Siverek esnaf odalarından yerel gazetelere tam destek.

Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği(SİVİL DER)  Başkanı Ayhan Ekinci, Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanı Abdul Vahit Sevdalı, Siverek Terziler Odası Başkanı Mehmet Hanifi Ay,  Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hacı İnan sosyal medya hesaplarında paylaştıkları yorumlarla yerel gazetelerin başlatmış olduğu silahlara hayır kampanyasını destekledikleri belirtildi.

 

 

Siverek’te yayın yapan İrfan ve Hedef Gazeteleri adına açıklamada bulunan Gazeteci Feyzi Donan yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Böyle bir kampanyayı anlamsız bulan vatandaşlar olacak biz Siverek’te korku ve edişe ye kapılanlar adına bir kişilide etkileye bilirsek başarıdır diyerek yola çıktık. Vatandaşlar yeni yılı patırtı gürültü yaparak karşılıyor bunun adına gelenek diyor. İnsanların zararına olan hiç bir şey gelenek olarak değerlendirilmemeli. Gazeteciler olarak kampanyamıza vatandaşlardan destek bekliyoruz” dedi.

VİRANŞEHİR BİZİM GAZETEDEN TAM DESTEK

Viranşehir İlçesinde yıllardır dürüş haberciliğin adı olan Viranşehir Bizim Gazete

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fethi GÜZELSES Siverekli gazetecilere tam destek verdiğini belirterek bir mesaj yayımladı” Siverek Basını ve STK’larının düzenlemiş olduğu bu kampanyaya Viranşehir Bizim Gazete olarak bizlerde destek veriyor, aynı kampanyanın Viranşehir ayağını gazete olarak üstleniyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür eder iki kardeş şehir Siverek ve Viranşehir Basının farklı kampanyalarda yine birlikte hayırlı işler yapacağına inanıyorum” dedi.

 

Galeri
📆 25 Aralık 2019 Çarşamba 15:52   ·   💬 0 yorum   👀 718 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 OCAK 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 OCAK 2021 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR