MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”
SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”
SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”

SİVEREK VE VİRANŞEHİR GAZETELERİNDEN VATANDAŞLARA ÇAĞIRI

 

SİVEREK’TE “ GÜÇLÜ BİR SESLE SİLAHA HAYIR”

 

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde günlük yayın yapan İrfan ve Hedef Gazetelerinin yansıra Viranşehir’de uzun yıllardır basın alanında haklı bir saygınlığa sahip olan Bizim Gazete ’den Siverek ve Viran şehir ilçelerinde yaşayan vatandaşların yeni yıla girilirken silah havai fişek gibi patlayıcı özelikle çocuklar için korkutucu maddelerim patlatılması rica edildi.

 

Siverek esnaf odalarından yerel gazetelere tam destek.

Siverek’i İl yapma ve Kalkındırma Derneği(SİVİL DER)  Başkanı Ayhan Ekinci, Siverek Gıda Maddeleri Odası Başkanı Abdul Vahit Sevdalı, Siverek Terziler Odası Başkanı Mehmet Hanifi Ay,  Siverek Madeni Eşya Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hacı İnan sosyal medya hesaplarında paylaştıkları yorumlarla yerel gazetelerin başlatmış olduğu silahlara hayır kampanyasını destekledikleri belirtildi.

 

 

Siverek’te yayın yapan İrfan ve Hedef Gazeteleri adına açıklamada bulunan Gazeteci Feyzi Donan yaptığı açıklamada şunları kaydetti” Böyle bir kampanyayı anlamsız bulan vatandaşlar olacak biz Siverek’te korku ve edişe ye kapılanlar adına bir kişilide etkileye bilirsek başarıdır diyerek yola çıktık. Vatandaşlar yeni yılı patırtı gürültü yaparak karşılıyor bunun adına gelenek diyor. İnsanların zararına olan hiç bir şey gelenek olarak değerlendirilmemeli. Gazeteciler olarak kampanyamıza vatandaşlardan destek bekliyoruz” dedi.

VİRANŞEHİR BİZİM GAZETEDEN TAM DESTEK

Viranşehir İlçesinde yıllardır dürüş haberciliğin adı olan Viranşehir Bizim Gazete

Sorumlu Yazı İşleri Müdürü Fethi GÜZELSES Siverekli gazetecilere tam destek verdiğini belirterek bir mesaj yayımladı” Siverek Basını ve STK’larının düzenlemiş olduğu bu kampanyaya Viranşehir Bizim Gazete olarak bizlerde destek veriyor, aynı kampanyanın Viranşehir ayağını gazete olarak üstleniyoruz. Ben emeği geçen herkese teşekkür eder iki kardeş şehir Siverek ve Viranşehir Basının farklı kampanyalarda yine birlikte hayırlı işler yapacağına inanıyorum” dedi.

 

Galeri
📆 25 Aralık 2019 Çarşamba 15:52   ·   💬 0 yorum   👀 796 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ


SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 HAZİRAN 2021 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. SİVEREK HABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! siverek gazeteleri Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti gazete siverek Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu FATİH ERBAKAN siverek Şuçgad’tan Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREKHABER AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi ŞANLIURFAHABER siverek hedef gazetesi Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek gazete Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü ŞANLIURFA GAZETESİ Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret siverek gazetesi Urfa Haber SİVEREKGAZETELERİ Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor ŞANLIURFA HABER BAŞKAN YILDIZ Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz