MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu
Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu
Siverek’te Hayvanları Koruma Derneği Kuruldu

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir grup hayvan sever gönüllü tarafından, Hayvanları ve Çevreyi Koruma Derneği kuruldu.

Farklı meslek ve iş dallarında çalışan bir grup gönüllü, bir araya gelerek özelikle sokak hayvanları ve çevreyi korumak amacıyla dernek kuruldu. Yapılan başvuru sonucunda resmi olarak kurulan dernek kurucuları, ilk toplantısında görev dağılımı yapıldı.

Kurucu başkanlık görevini üstlenen Muhsin Bilgen, oy birliğiyle 3 yıllığına Dernek Başkanlığına seçilirken, başkan yardımcıları ile birlikte dernekte aktif çalışacak kişilere görev dağılımı yapıldı.

Görev dağılımı ardından, toplantıda hayvanları ve çevreyi korumak amacıyla yapılacak çalışmalar ve projeler konuşularak, karara bağlandı.

Toplantı sonunda kısa bir açıklama yapan Dernek Başkanı Muhsin Bilgen,” Amacımız özelikle sokak hayvanları ile birlikte çevreyi ve insana dair her şeyi korumaktır. Dernek olarak devamlı sahada olup, bu konuda çalışmalar yapacak ve kamuoyunu bilgilendireceğiz. Bizler değişik meslek ve iş alanlarında çalışan ama bir amaç doğrultusunda çalışan gönüllüleriz. Önümüzde ki günlerde dernek olarak sahada aktif çalışmalar yapacağız” dedi

Galeri
📆 19 Nisan 2022 Salı 10:44   ·   💬 0 yorum   👀 164 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Şuçgad’tan Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Siverek Kızılay SİVEREK SON DAKİKA siverek siverek belediyesi Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFA GAZETESİ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! BAŞKAN YILDIZ VALİ ERİN Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü ŞANLIURFAHABER Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu ŞANLIURFA HABER Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREK HABER Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu SİVEREKHABER Urfa Haber SİVEREKGAZETELERİ siverek gazetesi Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! FATİH ERBAKAN siverek hedef gazetesi Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu GÜNEYDOĞU GAZETESİ Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek gazeteleri