MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
SİVEREK’TE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI
SİVEREK’TE İLAÇLAMA ÇALIŞMALARI BAŞLADI

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri haşere ile mücadele çalışmaları kapsamında ilçe genelinde ilaçlama çalışmalarına başladı.

 

Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü ekipleri halkın haşere derdi yaşamadan daha sağlıklı ve huzurlu bir yaz mevsim geçirebilmeleri amacıyla yürüttüğü haşere ile mücadele çalışmaları, yağışlı havaların sona ermesiyle birlikte hızlı ve etkin bir şekilde başladı.

Ekipler tarafından akşam saatlerinde başlayan ilaçlama çalışmaları ilçe merkezinde bulunan tüm mahallelerin cadde ve sokaklarda sabahın ilk ışıklarına kadar devam ediyor.

Gece saatlerinde yapılan çalışmalarının yanı sıra gündüz saatlerinde ise ekipler ilçedeki park ve yeşil alanlarda periyodik olarak ilaçlama çalışmalarını sürdürüyor.

Konuyla ilgili yapılan açıklamada; “ İlaçlama çalışmalarımız hızlı ve etkin bir şekilde başladı. Yapılan çalışmalar kapsamında talepte bulunan vatandaşlarımızın evlerinde de ekiplerimizce ilaçlama çalışması yapılmaktadır, bu kapsamda yaz dönemi boyunca haşere ile mücadele çalışmalarımız devam edecek” denildi.

Yapılan ilaçlama çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getiren Aytekin Çelik; “ Yaz döneminin gelmesi ile birlikte çoğalan sivrisineklere ve haşerelere yönelik yapılan çalışmalardan dolayı Belediye Başkanımıza ve ekiplerine teşekkür ediyoruz” dedi.

 

📆 13 Mayıs 2020 Çarşamba 11:27   ·   💬 0 yorum   👀 242 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 KASIM CUMA 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR