MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Manşet » Siverek’te İlköğretim Haftası Coşkusuyla Kutlandı
Siverek’te İlköğretim Haftası Coşkusuyla Kutlandı
Siverek’te İlköğretim Haftası Coşkusuyla Kutlandı

İlkokul öğrencileri hafta dolayısıyla gönüllerince eğlendiler İlçenin şair İbrahim Rafet Mahallesinde bulunan aynı, aynı isimi taşıyan ilköğretim okulunda düzenlenen İlköğretim haftası etkinliklerinde öğrencilerin yanısıra velilerinde katılımıyla coşkulu bir şekilde kutlandı.

Okulun öğretmenlerinden olan müzik ve kültür sanat dalında birçok başarıya imza atan Hüseyin Gökmen’in çabaları Siverek Belediyesi müzik ekibinin katkısıyla, öğrenciler haftayla ilgili şiirler okudu, velileri ve öğretmenleriyle birlikte halay çekerek şarkılar söylediler.
Etkinliği hazırlayan öğretmen ve sanatçı Hüseyin Gökmen, yaptığı açıklamada Siverek belediyesi sıra gecesi müzik grubu eşliğinde coşkuyla kutladık. İlkokulunda büyük sömestri tatili sonrasında ilköğretim haftasını okulun Etkinlikte saygı duruşu ve istiklal marşından sonra açılış konuşmasını konuşmamızı yaptık 2019-2020 eğitim öğretimin basta yurdumuza öğrencilerimize başarılı ve hayırlı olmasını diliyoruz Allah tüm öğrencilerimize zihin açıklığı versin.

Galeri
📆 26 Eylül 2019 Perşembe 15:52   ·   💬 0 yorum   👀 560 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 EKİM SALI 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR