MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » güncel, Manşet » SİVEREK’TE İMECE USULÜ İLE OKULLARINA KÜTÜPHANE KURDULAR
SİVEREK’TE İMECE USULÜ İLE OKULLARINA KÜTÜPHANE KURDULAR
SİVEREK’TE İMECE USULÜ İLE  OKULLARINA KÜTÜPHANE KURDULAR

 

YENİ KURULAN KÜTÜPHANENİN AÇILIŞINI İLÇE KAYMAKAMI YAPTI

Siverek ilçesinin Dicle mahallesinde bulunan, ilçenin yeni okullarından biri olan Mehmet Akif Ersoy İmam- Hatip Ortaokulu için yapılan çalışmalar sonucunda Şanlıurfa Büyük Şehir Belediyesi, Siverek İmam Hatipliler Derneği, Diyarbakır Kayapınar Belediyesi, okulun öğretmenleri tarafından, yapılan maddi ve malzeme yardımları sonucunda okula modern kütüphane kuruldu.

Bağışlanan tüm kitaplar ve malzemeler okulun oluşturduğu bir komisyon tarafında hazırlanan liste doğrultusunda yapılmıştı.

Yeni oluşturulan kütüphanenin açılışını Siverek Kaymakamı Mustafa Çiftçiler, İlçe Milli Eğitim Müdürü Nuri Kapanoğlu ile birlikte yaptı.

Kaymakam Çiftçiler “kütüphanenin kuruluşunda emeği bulunan bağış yapan kişi ve kurumlara teşekkür ederek bu çalışmanı ilçede örnek olmasını temenni”  etti.

Okul idaresi   kütüphaneyle ilgili  şu bilgilere   yer verdi” Kütüphanemiz okul saatleri boyunca tüm teneffüslerde Türkçe öğretmenleri tarafından öğrencilere hizmet vermekte.

Kitap alış verişleri bilgisayar programı ile yapılmakta olup kitap teslim etme 5 saniye, kitap alma 5 saniye gibi kısa sürede gerçekleşmektedir” açıklamasında bulunuldu.Haber Mehmet Fatih SERGİ

📆 16 Aralık 2018 Pazar 14:04   ·   💬 0 yorum   👀 249 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 EKİM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 EKİM 2020 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR