MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor
Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor
Siverek’te İyilik Sensin Platformu Yardımlarını Sürdürüyor

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir grup gönüllü tarafından kurulan ‘’İyilik Sensin’’ Platformu yardım çalışmaları sürdürüyor.

‘Bir İyilikte Sen Yap’ sloganıyla yola çıkan ‘İyilik Sensin Platformu’ hayırseverlerin destekleriyle, ihtiyaç sahibi ailelere yardım ederek gönüllere dokunuyor.

Bir grup gönüllü tarafından yürütülen yardım faaliyetleri kapsamında Siverek merkez, köy ve yakın ilçelerde yardım çalışmalarıyla hayırseverlerden destek platform dernek olma yolunda ilerliyor.

İlçe genelinde yardımlaşmanın imkânlar ölçüsünde yapıldığını aktaran İyilik Sensin Platformu Koordinatörü Mevlüt Bayraktar şunları kaydetti. ‘’Mübarek Ramazan ayına sayılı günler kala her zaman olduğu gibi yine ihtiyaç sahiplerine gıda kolileri dağıtımına hayırseverlerin destekleriyle hızlı bir şekilde başladıklarını söyledi.

-Ramazan ayı için destek bekliyoruz

Bu zor günlerde ihtiyaç sahibi ailelerin gıda malzemesi ve temel malzemeleri almakta zorlandığını belirten Bayraktar şunları kaydetti. ”Bilindiği üzere Ramazan ayına sayılı günler kaldı, bizde platform olarak elimizden geldiğince hayırseverlerin destekleriyle yetim ve öksüz çocukların bulunduğu aileler ile gerçekten çalışamayacak durumda bulunan ve çocuklarıyla yaşam mücadelesi veren insanlardır. Ramazan ayına insanların rahat ve kaygısız girebilmeleri için daha çok desteğe ihtiyacımız var, duyarlı hayırseverlerden bu anlamda destek bekliyoruz’’ diye konuştu.

-Dernek çatısı altında güçleneceğiz

Gönüllü olarak yürütülen yardım çalışmaların kısa süre içerisinde dernek çatısı altında daha çok gönüllere dokunmak için çalışmaların yapıldığını belirten Bayraktar, ‘’Gönüllülerden oluşan yardım Platformu’muzun daha hızlı ve sağlık bir şekilde yardımları ihtiyaç sahiplerine ulaştırmak için yine gönüllülerden oluşan üyelerle ‘’Siverek İyilik Sensin İnsani Yardım Derneği‘’ kurarak çalışmalarımızı yürüteceğiz. Bizlerden desteğini esirgemeyen ismini sayamadığım tüm hayırseverlerimize gönülden teşekkür ediyorum’’ ifadelerini kullandı.

Galeri
📆 24 Mart 2022 Perşembe 13:58   ·   💬 0 yorum   👀 218 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

GÜNEYDOĞU GAZETESİ Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti SİVEREK HABER Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış siverek gazeteleri Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! siverek Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. siverek belediyesi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Şuçgad’tan Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler VALİ ERİN SİVEREKHABER SİVEREK SON DAKİKA FATİH ERBAKAN Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek hedef gazetesi Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor siverek gazetesi Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ SİVEREKGAZETELERİ ŞANLIURFA HABER Siverek Kızılay Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu ŞANLIURFAHABER Urfa Haber ŞANLIURFA GAZETESİ Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu BAŞKAN YILDIZ