MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR BELEDİYE İZLİYOR
SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR BELEDİYE İZLİYOR
SİVEREK’TE MİLLİ SERVET ÇÜRÜYOR  BELEDİYE İZLİYOR

Şanlıurfa İli Siverek Belediyesi Resul Yılmaz döneminde büyük umutlarla halka hizmet verilmesi amacıyla Türkiye Mahsuller Ofisinin yeri dönemin Başkanı 8 Trilyon gibi bir parayla istimlak edip. Çevrede yaşayan vatandaşları ses ve görüntü kirliliğinden kurtarmıştı.

 

Eski Belediye Başkanı Resul Yılmaz kısa sürede deva se alanın bir bölümünü park bir bölümünü gençler için kütüphane olarak inşa etmek için kolları sıvadı inşaatın bir bölümü tamamlandı.

Resul Yılmaz döneminin ardından yaklaşık bir yıl geçmesine rağmen Profesör Mehmet Emin Yılmaz Kültür parkına bir çivi çakılmadığı gibi yapılanlarda çürütülmeye terk edildi.

 

Neden yarım bırakılıp terk edildi.

Milli servet çürüyor. Belediye izliyor….

Vatandaşlar Resul Yılmaz’ın dönemine şükür ederek yapılmayan hizmetlerden dolayı belediyeye tepkilerini dile getiren vatandaş yaptıkları açıklamada şunları kaydetti” AK Parti iktidar partisidir diye oy verdik oy verdiğimize pişman olduk. Hiçbir hizmet yapılmıyor belediye Başkanından hizmet bekliyoruz Siverek Belediyesi hizmetleri kısmayla çalışmalarını bu şekilde sürdüremez. Ofisin alanı kenttin can damarıdır, kentte Ofis gibi Sosyal alanları biran evvel hizmette açılması gerekir. Soruyoruz Belediye yetkililerine neden ofisin yeri yeni yönetim tarafından bir çivi çakılmadı. Hükümet tarafından Bu gelen paralar nereye harcanılıyor vatandaşın hizmeti için Ofisin yeri açılacak mı?” açıklamasında bulundular

Kentte Belediye çalışmaları hiç bir vatandaşı memnun etmemektedir.

Bizde Siverek Basını olarak soruyoruz: Bizim Basının görevine el atan Belediye acaba hizmetlerinde el atabilecekmiş?

 

Sosyal belediyecilik anlayışı sadece çöpleri toplamak değil. Yol, Su, Kanalizasyon, İmar, Şehir yapılanması, Kırsal Mahallelerin yolunu ve içme suyu dahil hizmetlerin götürülmesi Sosyal alanları inşa edip halkın hizmetine sunulması olduğunu belirtmek isterim.

 

Yetkililere soruyoruz Kentimize gelen misafirlerin rahatlıkla gidebileceği sosyal alanları çoğaltmamız lazım Kentimiz coğrafi ve nüfus bakımından Şanlıurfa’nın en büyük ilçesi ne yaptınız sokaklara yama asfaltla hizmet olmaz, dürüst bir yönetim istiyoruz Vatandaş hizmet istiyor Kırsal Mahalleler Yol Su İstiyor. Önceki yönetimin yaptığı Kırsal mahallelerde Yapmış olduğu Hayvan sulama göletleri istiyor. Bunları yapın ki vatandaş sizleri alkışlasın takdir etsin. Siz sadece hizmet haberi yapan Kent Gazetelerinin abonelerini Fes etmeyle bir yere varamazsınız Çünkü bu halk Gazetelerine sahip çakacak ve çıkıyor da.

Galeri
📆 19 Haziran 2020 Cuma 17:42   ·   💬 0 yorum   👀 1.449 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR