SİVEREK’TE NANKÖRLÜĞÜN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK’TE NANKÖRLÜĞÜN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞ
SİVEREK’TE NANKÖRLÜĞÜN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞ
SİVEREK’TE NANKÖRLÜĞÜN BÖYLESİ GÖRÜLMEMİŞ

 

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Çiftçilikle uğraşan ileri gelen ailelerin evinde, uzun yıllardır yardımcı olarak çalışan hırsızlık zanlısı,ev sahibinin şüphe üzerinde yerleştirdiği kameraya yakalandı.

Bahçelievler Mahallesi’nde bir evde yardımcı olarak çalışan M.T. evde bulunan çelik kasadan para çıkarırken ev sahibinin yerleştirdiği kameraya yakalanarak yakayı ele verdi.

Kasadan sürekli para eksildiğini fark eden ev sahibi, evine çelik kasayı görecek şekilde kameraya yerleştirdi.

Bir süre sonra kamera kayıtlarını inceleyen ev sahibi, yardımcı olarak aldığı M.T’nin farklı tarihlerde kasadan para çaldığını fark etti.

Ev sahibinin durumu polise bildirmesi üzerine gözaltına alınan M.T. işlemlerinin ardından sevk edildiği hakimlikçe tutuklandı.

Ev sahibi yaptığı açıklamalarında benim yanımda  uzun yıllardır annesinden tutun kızına kadar evimde  yardımcı olarak  kalıyorlardı.Tüm ev işlerimi ,Pazar alışverişlerimi misafirlerimin ağırlamasına kadar hepsini M.T.bayana  yaptırıyordum.Kendisinin her ihtiyacını  karşılayıp maddi manevi hep destekte bulunuyordum.Çiftçilikle uğraştığımız için sürekli para nakit akışımız olduğundan dolayı  evimde çelik kasa içerisinde para ve mücevharatımı muhafaza ediyordum son zamanlarda bankaya veya şahıslara verdiğim para demetlerinde sürekli eksik çıktıklarını bana karşı taraf söylüyordu. Oysaki ben bu durumdan rahatsızlık duymaya başladım aklıma bir şüphe girdi,derhal evime kasanın görülebileceği bir yere gizli kamera koymaya karar verdim koymuş olduğum kamera evimin içindeki nankörlüğün böylesine ekmek verdiğim M.T.bayanı yakalayarak derin bir nefes aldım.Artık bunu herkesin bilmesini isteyip önce emniyetten randevu alıp gerekli kamera kayıtlarını göstererek şikayette bulundum .Bu şikayetime binayen polis ekipleri tarafında alına şüpheli M.T.bayan emyetteki ifadesinin ardından  adliye sevk edilerek savcılık tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi. Bu ve buna benzer şahısların ekmek yediği  bir eve yapmış olduğu ihanetliği ve nankörlüğü böylesi görmedim şimdi adalet cezasını versin diyorum rabim bir daha böyle zalim ve nankör kişilere bizi karşılaştırmasın dedi.

 

 

Galeri
📆 18 Şubat 2023 Cumartesi 13:14   ·   💬 0 yorum   👀 1.012 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 23 Mart 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 22 Mart 2023 Salı (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR