MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet, Siyaset » SİVEREK’TE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ DESTEK
SİVEREK’TE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ DESTEK
SİVEREK’TE SAĞLIK ÇALIŞANLARINA KARANFİLLİ DESTEK

Şanlıurfa’nın  Siverek İlçesi Yeniden Refah Partisi  Teşkilatınca hastane personellerine gösterdikleri fedakarlıklarından dolayı dezenfekte edilmiş kırmızı karanfillerle destek verildi. İlçe Başkan Yardımcısı Davut Şeker ve teşkilat mensupları, sabah saatlerinde Siverek Devlet Hastanesini ziyaret ederek başhekim Muhammed Tosun ile görüştü.

 

Hastanedeki çalışmalar hakkında bilgi alan teşkilat üyeleri daha sonra hastane çalışanlarına fedakarlıklarından dolayı karanfil verdi.

Koronavirüsün tüm dünyayı etkisi altına aldığını belirten İlçe Başkan Yardımcısı Davut Şeker, “Temennimiz bir an önce salgının bitmesidir. Bu süreçte vatandaşlarımıza düşen en büyük görev ise evde kalmalarıdır.

Bunun yanı sıra bu süreçte sağlık çalışanlarının yaşamlarından büyük bir fedakarlık yaparak özveri ile çalıştıklarını gördük. Bizde teşkilat olarak alkışlamanın yetmeyeceğini ve kendilerine teşekkür etmek amacıyla hastanemizi ziyaret ettik. Sağlık çalışanlarımızın yanında olduğumuzu göstermek amacıyla da kendilerine kırmızı karanfil takdim ettik.” Dedi. Haber Feyzi DONAN

 

📆 26 Mart 2020 Perşembe 09:33   ·   💬 0 yorum   👀 253 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir