MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » Siverek’te SMA Hastası Yağız İçin Kermes Düzenlenecek
Siverek’te SMA Hastası Yağız İçin Kermes Düzenlenecek
Siverek’te SMA Hastası Yağız İçin Kermes Düzenlenecek

Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinde bir grup avukat, SMA hastası Yağız bebeğin tedavisi için gereken maliyetin karşılanması amacıyla kermes düzenliyor.

Şanlıurfa Valiliği izniyle başlatılan kampanya kapsamında yürütülen çalışmalarla Yağız bebeğin hayata tutunması için çeşitli etkinlikler düzenleniyor.

Bu kapsamda Siverek barosuna kayıtlı bir grup avukat, Yağız bebek için 5-7 Ekim tarihlerinde Lezgo Parkta kermes düzenleyecek.

Kermesten elde edilecek gelir, Yağız bebeğin tedavisinde kullanılacak.

Yağız bebeğin yaşaması için herkesin elinden geldiğini yaptığını dile getiren Avukat Azad Ozan Öncül, düzenleyecekleri kermese tüm hayırseverleri beklediklerini söyledi.
Öncül, “Bizi harekete geçiren bir annenin çok derin ve acı çığlıydı. Siverek’te düzenlediğimiz bu etkinlik dilerim tüm yoksul ve yardıma muhtaç ve diğer hasta çocuklar için kapılarını açan bir anahtar olur belki. Düzenlediğimiz kermeste elde edilen gelirler ile yapılan bağışları belki ölümü bekleyen bir bebek için yaşamsal bir gıda olur.” diye konuştu.

📆 04 Ekim 2022 Salı 14:07   ·   💬 0 yorum   👀 416 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 8 Aralık 2022 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 7 ARALIK 2022 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR