SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR
SİVEREK’TE ÜST YAPI YENİLEME ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Elverişli devam eden mevsim koşullarını değerlendiren Siverek Belediyesi, kent genelinde üst yapı yenileme çalışmalarına devam ediyor.

Yıl boyunca kent genelinde alt yapısı tamamlanan bölgelerde çalışan Siverek Belediyesi, elverişli devam eden kış mevsiminde de üst yapıyı yeniliyor.

Bazı mahallelerde beton yol uygulaması yapan Fen İşleri Müdürlüğü, alt yapısı tamamlanan bazı mahallelerde ise kilitli parke döşemesi yapıyor.

Ekipler, ilçenin nüfus yoğunluğu fazla olan mahalleler arasında bulunan Esmerçayı ve Şirinkuyu mahallelerinde kilitli parke taşı döşeme çalışması yürütüyor.

Ekiplerin mesai mefhumu gözetmeden çalıştıklarını dile getiren Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürü Mehmet Şükrü Dolaş, şunları söyledi:

“Belediye Başkanımız Ayşe Çakmak’ın talimatı doğrultusunda halkımızın daha konforlu bir ulaşıma kavuşturulması amacıyla ekiplerimiz yaz ve sonbahar aylarında yoğun bir mesai harcadı. Özellikle alt yapısı tamamlanan bölgelerde yoğun çalışmaların ardından üst yapıyı yeniledik. Malum kış aylarına girdik ancak çalışmaları engelleyen bir durum yok ki ekiplerimiz elverişli devam eden mevsim koşullarını değerlendirmeye devam ediyor. Kimi bölgelerde beton uygulaması yapılırken kimi bölgelerde kilitli parke çalışması yapılıyor.”

Esmerçayı ve Şirinkuyu mahallesi sakinleri yürütülen çalışmalar için Belediye Başkanı Çakmak ve ekiplerine teşekkür etti.

 

Galeri
📆 09 Aralık 2022 Cuma 13:00   ·   💬 0 yorum   👀 246 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 27 Ocak 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 26 Ocak 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR