MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » SİVEREK’TE UYUŞTURUCUYA KARŞI SİVİL MÜCADELE VERİLECEK
SİVEREK’TE UYUŞTURUCUYA KARŞI SİVİL MÜCADELE VERİLECEK
SİVEREK’TE UYUŞTURUCUYA KARŞI SİVİL MÜCADELE VERİLECEK

Son yıllarda gençler arasında madde ve uyuşturucu bağımlılığının artması üzerin Siverek ilçesinde vatandaşların desteğiyle bir derneğin şubesi açıldı.

Siverek’te kurulan Dünya Toplumsal Uyuşturucu ile mücadele ve eğitim derneği  (DÜNYA TUMED) ilçede madde bağımlılığı ve uyuşturucuyla mücadele etmek amacıyla ilçede eğitim ve iletişim çalışmaları yapacak.

(DÜNYA TUMED) Siverek dernek Başkan Adem Ağırtaş,” uyuşturucuyla mücadeleni en önemli boyutu toplumsal olarak örgütlenip çeşitli çalışmalar yapmaktır. Bizde bu amaçla (DÜNYA TUMED) Siverek şubesini kurduklarına dikkat çeken. Başkan Ağırtaş yaptığı açıklamada  Şunları kaydetti” Uyuşturucu ile mücadelemizin ana hedefi vatandaşlarla iletişime geçip tedavi olmak isteyenlere ücretsiz tedavi imkânı sağlayacağız, ayrıca uzmanların katılımı ile Seminerler düzenleneceğiz aileler yönelik ve gençlere yönelik seminerler düzenleyeceğiz Siverek’te madde bağımlılığı ve uyuşturucuyla mücadele edip toplumsal duyarlılık oluşturmak için vatandaşlarımız ile birlikte mücadele vermeye başladık. Bu konuda Siverek halkından ve özelikle gençlerimizden destek bekliyoruz” dedi. Haber Feyzi DONAN

Galeri
📆 14 Ekim 2021 Perşembe 10:48   ·   💬 0 yorum   👀 447 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 9 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 8 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

gazete siverek siverek gazete Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREK SON DAKİKA siverek Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz FATİH ERBAKAN ŞANLIURFA GAZETESİ Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret siverek gazeteleri Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek hedef gazetesi ŞANLIURFAHABER SİVEREKGAZETELERİ BAŞKAN YILDIZ SİVEREKHABER Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış ŞANLIURFA HABER Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı siverek gazetesi Şuçgad’tan siverek belediyesi ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu SİVEREK HABER Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Urfa Haber Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım!