MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Siverek’te Yayın Yapan İki Gazete Gazeteciler Cemiyeti Başkanına Yapılan Saldırıyı Kınadı
Siverek’te Yayın Yapan İki Gazete Gazeteciler Cemiyeti Başkanına Yapılan Saldırıyı Kınadı
Siverek’te Yayın Yapan İki Gazete Gazeteciler  Cemiyeti Başkanına Yapılan Saldırıyı Kınadı

Kent konseyi seçimlerinde konuşması yarıda kesilip fili saldırıya uğrayan Şanlıurfa Gazeteciler Başkanına yapılan saldırıyı Sivil toplum kuruluşları ve meslektaşları tarafından tepki gösteriliyor.

 

Siverek’te günlük yayın yapan iki gazete adına konuşan Gazeteci Feyzi Donan, saldırıyı şiddetle kınadığını belirterek şunları kaydetti” Şanlıurfa Çalışan Gazeteciler Dernek Başkanı Sayın Tahir Gülebak’ın Kent Konseyinde Uğradığı Saldırıyı Tüm Siverekliler Olarak Kınıyoruz. Kent Konseyi Sadece Merkez İlçelerle ibaret değildir.

Şanlıurfa’nın Tüm İlçelerinin Kent Konseyinde Temsil edilmesi gerektiğini yönünde doğru ve samimi konuşmalarını haklı buluyoruz Tüm ilçelerin Kent konseyinde temsilcilerin olması gerektiğini ifade etmiştir. Bu konuşmasını destekliyor. Yapılan bu zulüm ve Haksızlığı Kınıyoruz. Sayın Valimizi Sayın Başsavcımızı ve Büyükşehir belediye başkanımızı Göreve davet ediyoruz” dedi.

📆 06 Ekim 2019 Pazar 16:09   ·   💬 0 yorum   👀 572 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 21 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 20 EKİM SALI 2020 www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR