MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » SİVEREK’TE YİRMİ BİRİNCİ YÜZ YILA YAKIŞMAYAN YOL GÖRÜNTÜLERİ
SİVEREK’TE YİRMİ BİRİNCİ YÜZ YILA YAKIŞMAYAN YOL GÖRÜNTÜLERİ
SİVEREK’TE YİRMİ BİRİNCİ YÜZ YILA YAKIŞMAYAN YOL GÖRÜNTÜLERİ

Kırsal mahalle sakinleri siyasileri “ verdikleri sözlerini tutmaya davet “ediyor  

 

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesine Bağlı Söğütlü kırsal mahallenin diğer mahalleleri olan Taşağıl Kefernaz Köy İstikametinden bulunan Toplam 15 km Stabilize gurup yolu, yazın tozdan kışın çamurdan geçilmiyor.

 

Yolun bozuk olmasından dolayı kırsal mahallerde yaşayan vatandaşlar araçlarının bozulduğunu, yolun yapılması için her seçim döneminde siyasilerin söz verdiklerine dikkat çekerek siyasilerin sözlerini tutup yollarının yapılmasını talep ediyorlar.

Yolun artık bir çileye döndüğünün belirte getiren Kefernaz Kırsal Mahallesi sakinlerinden Lütfi Ötlü açıklamalarında Aşağı yukarı on bin nüfusu hizmet veren bu yolda 20 yerleşim yeri Kırsal mahalle ve sokakları bulunmaktadır.

İkidefa hemMahalli Hemde Milletvekili genel seçimlerinde Büyükşehir Belediyesinin Seçim vaatlerinde yapacağız denildi.

Ancak yapılmadı bu bozuk ve kullanılamaz Yolu 10 yıldır bu halde vatandaşlar kullanıyor. Kışın öğrenci servisleri çok zor şartlar altında gerek öğrenciler gerekse taşıma yapan minibüsler ulaşımda büyük sıkıntılar yaşamaktadırlar.

15 km yolu bir buçuk saatte kat ediyoruz. En son öğrendiğiniz kadarıyla bu yolumuz Yapılacak Yol Programından Çıkartılmış olup ne zaman yapılacağı belli değil deniliyor

. Günümüz Türkiye’sinde Hükümetimiz her yere yol hizmeti götürüyor bizim yol hizmetlerimiz neden hep erteleniyor bu anlayış bizi maddi ve manevi yönde hep geri plana itiyor Yetkilileri göreve davet ediyoruz.

Bizim bu yol sorunumuzu giderilmesi noktasında ne gerekiyorsa yapmalarını diliyoruz. Sesimize Kulak verin Kulak tıkatanlara Ankara’ya kadar bu sesimizi duyuracağımıza kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

 

Galeri
📆 16 Haziran 2020 Salı 16:37   ·   💬 1 yorum   👀 1.336 kez okundu   ·   Yazdır

“SİVEREK’TE YİRMİ BİRİNCİ YÜZ YILA YAKIŞMAYAN YOL GÖRÜNTÜLERİ” için bir cevap

  1. hüseyin dedi ki:

    allah haramzade düzeni kuranların yanına bırakmasın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EYLÜL 2020 www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25-09-2020 CUMA  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR