SİVİL DER BAŞKANI EKİNCİ GÜVEN TAZELEDİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » SİVİL DER BAŞKANI EKİNCİ GÜVEN TAZELEDİ
SİVİL DER BAŞKANI EKİNCİ GÜVEN TAZELEDİ
SİVİL DER BAŞKANI EKİNCİ GÜVEN TAZELEDİ

 

Siverek’i İl Yapma ve kalkındırma Derneği(SİVİL DER)  Başkanlığınca yapılan olağan genel kurulunda mevcut Başkan Ayhan Ekinci üyelerin oylarının tamamını alarak yeniden başkan seçildi.

Kızılay İş Hanında bulunan dernek binasında gerçekleştirilen olağan genel kurulu toplantısına onursal Başkan Koçali Aymaz’ın yansıra ilçede bulunan STK Başkanları Hukukçular ve bazı muhtıralar misafir olarak katıldı.

Tek listeyle gidilen seçimde oyların tamamını alan Ayhan Ekinci yeniden Başkan seçilirken yeni oluşturulan yönetim kurulunun önümüzdeki günlerde görev dağılımı yapıp çalışmalarına başlayacak. Seçimden sonra açıklama yapan Ayhan Ekinci şunları kaydetti” öncelikle bana güven duyup bu göreve seçen tüm üye arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.

Bu anlamlı günümüzde bizi yalnız bırakmayan tüm dostlara katılımlarından dolayı çok teşekkür ediyorum. Bilindiği gibi sevdamız derdimiz Siverek. Amacımız Siverek kentinin ekonomik, sosyal ve kültürel olarak kalkınmasıdır. Yeni yönetimimizle dün olduğu gibi bugünde daha iyi çalışmalar yapıp sesimizi duyurmaya çalışacağız, tüm Siverek halkının aydınların yanımızda olmasını istiyoruz. Kimin projesi varsa getirsinler dernek olarak hayata geçirelim bu dernek hepimizin””

 

Galeri
📆 19 Aralık 2022 Pazartesi 12:40   ·   💬 0 yorum   👀 225 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR