MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, Siverek » SİVİL-DER YÖNETİM KURULUNDAN SİVEREK İŞİTME ENGELLİLER OKULUNA ZİYARET
SİVİL-DER YÖNETİM KURULUNDAN SİVEREK İŞİTME ENGELLİLER OKULUNA ZİYARET
SİVİL-DER YÖNETİM KURULUNDAN  SİVEREK İŞİTME ENGELLİLER OKULUNA ZİYARET

 

Sivil Der yönetim kurulu üyeleri Onursal Başkanı Koçali Aymaz ve Başkan Ayhan Ekinci ile beraber STK Temsilcilerinden oluşan üyelerle beraber Kentte kısa bir süre önce hizmette açılan Siverek işitme engelliler okulunu ziyaret etti.

 

Siverek İlçesinde Selimpınar mahallesi TOKİ evleri civarında açılan 8 derslikli işitme engelliler okulunun eğitime başlamasından dolayı Kentte bir çok hizmette imza atan, emek veren ve bu okulun açılmasında öncü olan  SİVİLDER Yönetim kurulu üyeleri Onursal Başkanı Koçali Aymaz ve Başkan Ayhan Ekinci ile STK Temsilcileri  beraber ziyaret ettiler.

SİVEREK İŞİTME ENGELLİLER OKULU

İşitme Engelliler Okulu 11 öğretmen 8 sınıf ve 30 öğrencisiyle eğitimine devam ediyor.

SİVİLDER Yönetim kurulu üyeleri ile Onursal başkanı Koçali Aymaz ve Başkan Ayhan Ekinci Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhammet Hanifi Ay, Maddeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hacı İnan, Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mecit Yakar ve yönetim kurulu üyelerinin okulun ziyaretlerinde eksiklerinin tamamlanması yönünde ilgili mercilere  ulaşacaklarını  altını çizdiler. Öncelikle eksiklerinin giderilmesi noktasında  Okulun bahçesinin en kısa zamanda ağaç ve Çiçeklerle donatılması ve oyun alanlarının yapılması yönünde belediyemizin park ve bahçelerini  biran evel bu işe el atmasını talep ettiklerini belirttiler.

SİVİLDER YÖNETİMİ AÇIKLAMASI

SİVİLDER Yönetim Kurulu başkanı Ayhan Ekinci açıklamasında Öncelikle çok mutluyuz Kentimizde açılan bu okulun bir çok işitme engelli öğrencilerimize eğitim yolunun açılması bizi son derece memnun etmiştir. Başta Siverek sevdalısı  onursal başkanımız Değerli ağabeyimiz Koçali Aymaz’ın SİVİLDER Yönetiminin Siverek STK’larımızın emeği bu okulun açılmasında çok büyüktü hepsini ayrı ayrı müteşekkirim,  bunun yanında   okulumuzun açılmasında emeği geçen başta vekilimiz Sayın Mehmet Kasım Gülpınar’a, özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül’e İl Milli Eğitim Müdürümüze, Kaymakamımıza, İlçe Milli eğitim Müdürümüze çok teşekkür ederiz dedi.

 

Siverek İşitme Engelliler Okulu Müdürü Şaban Makara  SİVİLDER Yönetim kurulu üyeleri ile Onursal başkanı Koçali Aymaz ve Başkan Ayhan Ekinci Terziler Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Muhammet Hanifi Ay, Maddeni Eşya ve Sanatkarlar Odası Başkanı Hacı İnan, Marangozlar ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mecit Yakar ve yönetim kurulu üyelerinin okulumuza Ziyaretlerinden  dolayı memnuniyetlerini ifade ederek tüm STK Temsilcilerine ayrı ayrı teşekkürlerini ilettiler.

 

 

 

 

Galeri
📆 13 Ocak 2022 Perşembe 10:25   ·   💬 0 yorum   👀 110 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 21 OCAK 2022 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 20 Ocak 2022 Perşembe (www.siverekgazetleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREK SON DAKİKA ŞANLIURFA HABER Urfa Haber Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! gazete siverek siverek gazete Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti ŞANLIURFA GAZETESİ AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Şuçgad’tan Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı FATİH ERBAKAN Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor siverek belediyesi siverek gazeteleri Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler siverek hedef gazetesi SİVEREK HABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü ŞANLIURFAHABER GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz SİVEREKGAZETELERİ Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu siverek gazetesi Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu siverek SİVEREKHABER Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ BAŞKAN YILDIZ Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK