MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » Türkiye’nin En Güçlü 40 Patronundan Biri Şanlıurfalı İş Adamı Oldu
Türkiye’nin En Güçlü 40 Patronundan Biri Şanlıurfalı İş Adamı Oldu
Türkiye’nin En Güçlü  40 Patronundan  Biri Şanlıurfalı İş Adamı Oldu

Türkiye’de holdingleri yöneten genç patronlar için Ekonomist dergisi, alanlarında başarılı olan, Türkiye’deki 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO’sunu derledi.Değerlendirmeler sonucunda 40 patron arasında genç iş adamı olarak Şanlıurfalı da yer aldı.

 

Henüz 25 yaşında iken sıfırdan başlayıp büyük bir başarı hikâyesi yazan, Şanlıurfalı gençlerin ve girişimci adaylarının örnek alması gereken Sanayici-İş Adamı Hasan Kaytan’ın 2008 yılında kurduğu Hassan Elektrik şirketi

Türkiye’nin En Hızlı Büyüyen Şirketleri” ödülünü 2016 yılında almasından sonra bir başarıya daha imza atarak, 2019 yılı “Türkiye’de ki 40 Yaş Altı En Güçlü 40 CEO” listesinde 34 sırada yer aldı.

Hassan Elektrik A.Ş. ve Babosan Pano A.Ş. şirketleri; Elektrik, Enerji ve Pano sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Kamu kurum ve kuruluşları başta olmak üzere, Türkiye’deki tüm elektrik dağıtım şirketleri, makine, elektrik, pano ve otomasyon gibi farklı meslek dallarında olan firmalara, kaliteli ve ekonomik ürünler sunmakla beraber 20 ülkeye de ihracat yapmaktadır.

Hassan Elektrik şirketi birçok büyük markanın bayiliğini yapmaktadır. Babosan Pano A.Ş. şirketi ise, üretim ve montaj alanında

birçok başarıya imza atarak elektrik panosu üretimi ve montajı alanında önemli bir boşluğu doldurup ülkemize hizmet ediyor.

Şanlıurfalı gençlerin ve genç girişimcilerin örnek almasını umut ederek, hemşerimiz Hasan Kaytan’ın başarılarının devamını diliyoruz.

Galeri
📆 21 Ağustos 2019 Çarşamba 12:37   ·   💬 0 yorum   👀 447 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EYLÜL 2020 www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 25-09-2020 CUMA  www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR