MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » güncel, Manşet » Ünal, Şanlıurfa’da Parti İçi Ar-Ge Teşkilat Eğitim Toplantısına Katıldı
Ünal, Şanlıurfa’da Parti İçi Ar-Ge Teşkilat Eğitim Toplantısına Katıldı
Ünal, Şanlıurfa’da Parti İçi Ar-Ge  Teşkilat Eğitim Toplantısına Katıldı

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığınca Şanlıurfa’da Parti içi Ar-Ge Teşkilat Eğitim Toplantısı yapıldı.Önceki dönem Milletvekillerinden Aydın Ünal  AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız ve yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Ünal İl Başkanlığı ziyaretinin ardından AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığınca düzenlenen Parti içi Ar-Ge Teşkilat Eğitim Toplantısına katıldı.

 

 

AK Parti Şanlıurfa İl Başkanı Bahattin Yıldız Parti içi Ar-Ge Teşkilat Eğitim Toplantısında yaptığı konuşmada, “Bugün gelişen ve globalleşen dünyada teknoloji hayatımızın odak noktalarından biri olmuştur. Buna bağlı olarak ülkemiz de ak parti hükümetlerinden önce yüzde 0.24 olan arge harcamaları bugün kat be kat artmıştır. Gençlerimizden ve teşkilat mensuplarımızdan isteğim teknolojiden uzak durmamaları, kendilerini değişen dünya şartlarına adapte edip hızlı bir şekilde üretim çizgisine geçmeleri. Bizler bir elinde Kur’an bir elinde tablet olan gençlerin geleceğe yön vereceğini biliyoruz. Bilimden ve her saniye değişen dünya şartlarına hakim olmalıyız.

Bizler binlerce yıllık tarihi ve köklü bir mazisi olan güçlü bir milletiz. Bizler güçlü bir devletin devamı, güçlü bir toplum yapısının oluşumunda ve uzun soluklu hedefler koyulmasında işin mutfağı olan araştırma ve geliştirme çalışmalarının çok büyük öneme sahip olduğunu biliyoruz. Kendi teknolojimizi üretmezsek, kendi ürünlerimizi yapmazsak, gerçek manada bağımsız olamayız. Siyasi bağımsızlık, ekonomik ve teknolojik açıdan desteklenmedikçe kâğıt üzerinde kalmaya mahkûmdur. Şayet Türkiye bugün bağımsızlığından zerre kadar taviz vermiyorsa, bu ekonomiden üretime, teknolojiden savunma sanayine kadar farklı alanlarda elde ettiğimiz mesafe sayesindedir. Sözlerime son verirken Parti içi Ar-Ge teşkilat eğitim toplantımızın hayırlara vesile olmasını diler tüm teşkilat üyelerimize teşekkür ederim” dedi.

AK Parti Genel Merkez AR-GE Başkanlığınca Eğitim programında konuşma yapan önceki dönem AK Parti Milletvekillerinden Aydın Ünal AK Parti teşkilat üyeleriyle soru cevap şeklinde Şanlıurfa’da parti içi araştırma ve geliştirme çalışmalarının daha etkin bir şekilde yürütülmesi için AK Parti Teşkilat üyeleriyle birlikte toplantı gerçekleştirdi. Yaklaşık 3 saat süren toplantının ardından Ünal Şanlıurfa’daki programına kaldığı yerden devam etti

📆 21 Aralık 2018 Cuma 14:18   ·   💬 0 yorum   👀 352 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 26 EKİM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR