MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » VALİ AYHAN VE BAŞKAN BEYAZGÜL SİVEREK’TE TEMASLARDA BULUNDU
VALİ AYHAN VE BAŞKAN BEYAZGÜL SİVEREK’TE TEMASLARDA BULUNDU
VALİ AYHAN  VE BAŞKAN BEYAZGÜL SİVEREK’TE TEMASLARDA BULUNDU

Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan ve Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı ile birlikte Siverek ilçesinde çeşitli temaslarda bulundu.

Göreve başladığından bu yanan Şanlıurfa’yı karış karış gezemeye devam eden Şanlıurfa Valisi Salih Ayhan Şanlıurfa Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Adinin Beyazgül ile beraber çeşitli temaslarda bulunmak için Siverek ilçesine geldi.

CUMHURİYET BAŞSAVCISI ŞAHİN’E ZİYARET
Vali Ayhan ve Başkan Beyazgül, Siverek temasları kapsamında ilk olarak Adalet Sarayını ziyaret etti. Cumhuriyet Başsavcısı Ahmet Rüfai Şahin’i makamında ziyaret eden Vali Ayhan ve Başkan Beyazgül, görevinde başarılar diledi.

SİVEREK BELEDİYESİNE ZİYARET
Siverek ziyaretleri kapsamında Vali Ayhan ve Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül daha sonra Siverek Belediyesini ziyaret etti.

Başkan Ayşe Çakmak’tan yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Vali Ayhan, Başkan Çakmak’a görevlerinde başarılar diledi.

SİVEREK HAYVAN REHABİLİTASYON MERKEZİNE ZİYARET
Vali Salih Ayhan, Siverek ziyaretleri kapsamında Büyükşehir Belediyesinin yapmış olduğu Siverek Hayvan Rehabilitasyon Merkezi’ni ziyaret etti. Vali Ayhan’ın ziyaretine, Büyükşehir Belediye Başkanı Zeynel Abidin Beyazgül ve Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak eşlik etti.

Galeri
📆 05 Ekim 2022 Çarşamba 11:29   ·   💬 0 yorum   👀 364 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 8 Aralık 2022 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 7 ARALIK 2022 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR