MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI DARISI SİVEREK BELEDİYESİNİN BAŞINA
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI DARISI SİVEREK BELEDİYESİNİN BAŞINA
VİRANŞEHİR BELEDİYESİ HİZMET SEFERBERLİĞİ BAŞLATTI DARISI SİVEREK BELEDİYESİNİN BAŞINA

Viranşehir Belediyesi, ‘Her şey Viranşehir İçin’ sloganı ile hizmette kullanılacak yeni araçlarını düzenlenen programla tanıttı.

 

Viranşehir Belediyesi tarafından 3 yılığına kiralanan 20 Damperli Kamyon,2 Toprak silindiri, 2 Paletli Ekskavatör, 2 Kazıcı yükleyici kepçe,1 Çekici Tır,1 İbadethane temizleme aracı,1 Grayder,1 Elektrikli Kamyonet, 1 Çok amaçlı otomobil ve 1 Binek Araçtan oluşan toplam 32 araç, düzenlenen şehir turuyla ilçe halkına tanıtıldı.

 

Şırnak Mahallesi Belediye şantiyesinde düzenlenen araç tanıtım programına, Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, Belediye Başkan yardımcısı Mehmet Ragıp Yıldırım, Belediye Meclis üyeleri, Belediye Birim Müdürleri ve çok sayıda belediye personeli katıldı.

 

Başkan Salih Ekinci, tanıtım programından önce araçları tek tek inceledikten sonra, birim yetkililerinden bilgi aldı.

 

Tanıtım programında konuşan Viranşehir Belediye Başkanı Salih Ekinci, kiralanan araçlarla araç filolarını daha da güçlendirdiklerini belirterek, yeni araçlarla birlikte ilçede hizmet seferberliği başlatacaklarını söyledi.

 

Koltuğa oturmaya değil, Millete hizmetkar olmaya geldiğini yineleyen Başkan Ekinci, İlçenin geniş bir yol ağı olduğuna dikkat çekerek,tüm Mahallelere eşit mesafede hizmet götürmek için hizmet atağının startını verdiklerini keydetti.

 

Kiralanan araçların Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde kullanılacağını ifade eden Başkan Ekinci, araçların ilçe halkına hayırlı ve uğurlu olmasını dileğinde bulundu.

Yapılan konuşmanın ardından 32 araçtan oluşan araç konvoyu, düzenlenen şehir turu ile ilçe halkına tanıtıldı.

 

DARISI SİVEREK’İN BAŞINA!…

 

Komşu ilçe belediye başkanları, hem hizmet yapıp hem de kentlerine iş makineleri ve yeni araçlar hizmet amaçlı kiralayabiliyor. Siverek Nüfusu daha fazla gelen ödenek daha çok. Peki, halk adına soruyoruz bu hizmetler ne zaman kentimize gelecek.  Koltuğum bile hacizli, olduğu için hizmet yapamıyorum diyen Belediye Başkanımız Şeyhmus Aydın’dan ne zaman güzel hizmetler göreceğiz?

Galeri
📆 06 Temmuz 2020 Pazartesi 17:05   ·   💬 0 yorum   👀 3.327 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 EKİM 2020 ÇARŞAMBA www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 27 EKİM 2020 SALI www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR