MENÜ ☰
YARDIMLAR ELAZIĞ’A ULAŞTIRILDI
YARDIMLAR ELAZIĞ’A ULAŞTIRILDI

Siverek Belediyesince şiddetli depremin ardından başlatılan yardım kampanyasında toplanan malzemeler Elazığ’a ulaştırıldı.

 

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce Cumhuriyet Caddesindeki Ağaçhan Parkı’nda açılan stantlara vatandaşlar tarafından getirilen yardım malzemeleri, kamyonlara yüklendi.

Akşam saatlerinde yola çıkarılan iki kamyon yaşam malzemesi, Elazığ Belediyesine bünyesinde faaliyet yürüten Hayır Çarşısı götürüldü.

Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanları tarafından özenle istiflenen malzemelerin geldiğini haber alan çok sayıda depremzede, malzeme talebinde bulundu.

Hayır Çarşısı yetkilileri, teslim edilen yardım malzemelerinin kısa zamanda zor durumda olan depremzedelere ulaştırılacağı belirtildi.

Elazığ Belediyesi Hayır Çarşısı Müdürü Erkan Ural , yardımları ulaştıran Siverek Belediyesi’ne teşekkür ederek, “Elazığ’da yaşanan depremden dolayı Siverek Belediyesinden gelen arkadaşlarımız bizlere birçok konuda yardımcı oldular.

Gıda, giyim, bakliyat, battaniye ve yatak gibi malzemeler konusunda bizlere yardımcı oldukları için teşekkür ediyoruz. Allah Siverek Belediyesinden razı olsun. Yardımları bize kavuşturduğunuz için Elazığ olarak, Belediye ve Hayır Çarşısı olarak minnettarız” dedi.

-Yardımların toplanması vatandaş talebi

Depremin ardından Siverek Belediyesine başvuran çok sayıda vatandaşın talebi üzerine başlatılan yardım kampanyasına battaniye, kışlık ayakkabı ve mont, bot, elektrikli soba, odun ve odun sobası, çocuk bezi, kıyafet ve çocuk maması gibi yaşam malzemesi toplanmıştı.

Galeri
📆 28 Ocak 2020 Salı 16:12   ·   💬 0 yorum   👀 376 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR