MENÜ ☰
YENİ YILI HASTANEDE GEÇİRDİLER
YENİ YILI HASTANEDE GEÇİRDİLER

BİR DAMLA KAN TALASEMİ DERNEĞİ, BAŞKANLIĞI YENİ YILI HASTANEDE KARŞILADI

Bir damla Kan Talasemi Derneği Başkanı İbrahim Dizlek, beraberinde ki Sivil troplum kuruluşu yetkilileri ile Dernek yönetimiyle birlikte Siverek Devlet Hastanesine giderek görevi başında bulunan doktor, saklık çalışanları ile hastaları ziyaret ederek, yeni yılarını kutlayıp sağlık ve mutlu bir yıl  olmasını  dilediler.

Ziyaret heyetinde bulunanlar görevin başındaki doktorlar dâhiliye uzmanı şahin Gülel, Acil uzmanı Dr. Mehmet açın, Türkiye kan hastalıkları koordinatörü Mehmet Hanifi Güneş, Siverek esnaf ve zanaatkârlar derneği Başkanı Hamza Salkım ile Başkan Yardımcısı Ali İhsan Dübüllü, Bir damla Kan Talasemi Derneği Başkanı İbrahim Dizlek, Bir damla kan Talasemi Dernek sekreteri Mehmet Emin Menteş heyet Siverek devlet hastanesinde haşata ve görevi başında olan doktorları ziyaret ederek yeni yılların kutladılar.

Bir damla Kan Talasemi Derneği Başkanı İbrahim Dizlek, yaptığı açıklamada şunları kaydetti “ Bizde bir deyim var “ damdan düşenin halini damdan düşen anlar.

Allah hiç kimseye   hastalık vermesin,idoktorlarında eksikliğini  vermesin. Görevi başında  insanlarımıza   sağlık vermeye çalışan  doktorları ve onlardan sağlık  bekleyen  hastaların   yeni yılını   kutladık.

Bizim için yeni yılın pek anlamı yok  her yıl hastalıklarla hasta hakları ile mücadele ediyoruz böyle  bir durumda   bizim yerimiz yeni yılda hasta ve onlara şifa vermeye çalışan doktorların yanı olmalı, bizde  böyle yaptık  doktorlarımıza başarılı bir yıl dilerken şifa bekleyenlere  şifa diledik.Haber Mehmet Fatih SERGİ

📆 01 Ocak 2019 Salı 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 832 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

19 EYLÜL 2020 CUMARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)
18 EYLÜL 2020 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR