MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » YETİM EHLİ DERNEĞİ YETİM VE DAR GELİRLİ AİLELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
YETİM EHLİ DERNEĞİ YETİM VE DAR GELİRLİ AİLELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR
YETİM EHLİ DERNEĞİ YETİM VE DAR GELİRLİ  AİLELERİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRMEYE DEVAM EDİYOR

Şanlıurfa’nın Akçakale ilçesinde Yetim Ehli Yardımlaşma ve Dayanışma derneği Bin 200. yetim ve dar gelirli aileye kurban eti dağıttı.

 

Yetim Ehli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği günlük Bin kişiye 3 çeşit sıcak yemek,Bayramda 650 yetim çocuğa Bayramlık Ayakkabı, Elbise ve 135 yetim çocuğa da kuran kursu eğitimi veriyor.

Yetim Ehli Yardımlaşma Derneği kurban bayramında yurt içi ve yurt dışından aldığı 130 küçükbaş ve 10 büyük baş bağış  kurbanı keserek Bin 200 yetim ve dar gelirli aileye dağıttı.

Akçakale Yetim ehli Yardımlaşma ve Dayanışma Dernek Başkanı Ahmet Doğan, Yaptığı açıklamada;”Yetim Ehli Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği olarak ilçemizde

Akçakale de  sınırın sıfır noktasında 130 küçük baş, 10 büyük baş kurbanı kestik. tespit ettiğimiz çoğunluğu yetim olmak üzere Bin 200 aileye etlerini dağıttık

Bu hizmette bize destek veren hayrat insani vakfı ve yetim ehli bağışçılarına teşekkür ederim.  Allah onlardan razı olsun.

Bizim gönüllü dernek üyeleri sabah saat 05:00 ten itibaren ayaktalar çalışıyorlar. Bu duygu ve düşüncelerle bütün İslam alemini mübarek kurban bayramlarını kutlar esenlikler dilerim.”Dedi.

Galeri
📆 15 Ağustos 2019 Perşembe 12:27   ·   💬 0 yorum   👀 275 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

22 EYLÜL SALI (www.siverekgazeteleri.com)
21 EYLÜL 2020 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR