MENÜ ☰
I Siverek Gazeteleri I Feyzi Donan 0507 233 34 47 I Siverek Haber I » Genel, Manşet » YOĞUNBURÇ MAHALLESİNDE YOLLAR PARKE TAŞIYLA DÖŞENİYOR
YOĞUNBURÇ MAHALLESİNDE YOLLAR PARKE TAŞIYLA DÖŞENİYOR
YOĞUNBURÇ MAHALLESİNDE YOLLAR PARKE TAŞIYLA DÖŞENİYOR

Karaköprü Belediyesi Yoğunburç Kırsal Mahallesinde yollarda kilitli parke döşeme çalışması yaparak köy içi yolları tozdan ve çamurdan kurtarıyor.

Şanlıurfa Karaköprü Belediyesi ilçe merkezinde ve kırsal mahallelerde yol çalışmalarını devam ettiriyor. Kırsal hizmetler müdürlüğü ekipleri tarafından Yoğunburç Kırsal Mahallesinde yollarda kilitli parke döşeme çalışması başlatıldı. Kırsal mahalledeki köy içi yolların tümü kilitli parke döşenerek tozdan ve çamurdan kurtarılıyor.

Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli kırsal mahallelerde vatandaşların toza ve çamura maruz kalmaması için kilitli parke taşı döşeme çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Yoğunburç kırsal mahallemizde mahalle içindeki yolları kışın çamurdan yazın da tozdan kurtarmak için kilitli parke döşeme çalışmasına başladık. Kırsal mahallelerimizde kırsal hizmetler müdürlüğümüz incelemeler yaparak uygun mahallelerimizde kilitli parke döşeme işini devam ettirecek. Kırsal mahallelerimiz geliştirmek ve değiştirmek için çalışmalarımızı sürdüreceğiz. “dedi.

Yoğunburç Kısal mahalle muhtarı Osman Kırmızı, mahalle içindeki yolları kışın çamurdan yazın da tozdan geçilmediğini, mahalle içindeki yolların kilitli parke taşıyla döşenmesiyle çamurdan kurtulduklarını belirterek çalışmalarından dolayı Karaköprü Belediye Başkanı Metin Baydilli’ye ve ekibine teşekkür etti.

Karaköprü Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü ekipleri Yoğunburç kırsal mahallesinden sonra nüfus olarak fazla olan kırsal mahallelerde kilitli parke döşeme çalışmalarını sürdürecek

Galeri
📆 07 Mayıs 2020 Perşembe 11:24   ·   💬 0 yorum   👀 330 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

YAZARLAR

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 30 KASIM 2020 PAZARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 28 KASIM 2020 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR