AHMET EŞREF FAKIBABA’DAN ‘GÜLPINAR’ AÇIKLAMASI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, ŞANLIURFA HABER, SİVEREK HABER » AHMET EŞREF FAKIBABA’DAN ‘GÜLPINAR’ AÇIKLAMASI
AHMET EŞREF FAKIBABA’DAN ‘GÜLPINAR’ AÇIKLAMASI
AHMET EŞREF FAKIBABA’DAN ‘GÜLPINAR’ AÇIKLAMASI

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Şanlıurfa mitinginde kürsüye çıktığı sırada Şanlıurfalıların, istifa edeceği iddia edilen Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili M. Kasım Gülpınar’ın adını söylediği görüntülere ilişkin Ahmet Eşref Fakıbaba açıklamada bulundu.

Barış Terkoğlu, Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katıldığı Şanlıurfa mitingine dair görüntü paylaştı.

Sözüm Var programında görüntüleri yayınlayan Terkoğlu, programa konuk olan Ak Parti Şanlıurfa Milletvekilliğinden istifa edip İyi Partiye katılan Ahmet Eşref Fakıbaba ‘ya “size özel bir görüntü izleteceğim” dedi.

Canlı yayında paylaşılan miting görüntülerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kürsüye çıktığında mitinge katılan Şanlıurfalılar “Gülpınar” diye bağırdığı görülüyor.

Ak Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar’ın yakın zamanda Erdoğan’a istifa talebinde bulunduğunu ancak ikna edilerek geri döndürüldüğünü söyledi. İstifa meselesinin Şanlıurfa’da bu kadar çok konuşulmasının sebebinin Ak Parti ile Urfalılar arasında bir sorun yaşanması olduğunu söyleyen Türkoğlu, Fakıbaba ‘ya “Siz bu sloganları gördüğünüzde oradaki kalabalığın Erdoğan’a verdiği mesajın ne olduğunu düşünüyorsunuz?” diye sordu.

Galeri
📆 08 Aralık 2022 Perşembe 13:07   ·   💬 0 yorum   👀 262 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 27 Ocak 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 26 Ocak 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR