MENÜ ☰
ASKIDA ELBİSE VAR
ASKIDA ELBİSE VAR

İhtiyacı Olan Alsın İmkânı Olan Askıya Koysun” Şanlıurfa Haliliye ilçesi Emniyet Caddesi Giyim Mağazası Sahibi Mehmet Haşim ALKAÇ bu zorlu süreçte esnaf olarak herkes üzerine düşeni yapmalı dedi.

 

Dünyaca zorlu bir süreçten geçtiğimiz bu günlerde Şanlıurfalı genç işletmeci Mehmet Haşim ALKAÇ herkes üzerine düşeni yapmalı diyerek, Giyim mağazası işletmecisi olarak ASKIDA ELBİSE kampanyası başlattığını duyurdu.

 

Kampanya da tıpkı Osmanlı dönemi yardım kumbarası veya Şanlıurfada yıllardır uygulanan ihtiyaç sahipleri için askıda ekmek gibi sosyal sorumluluk projelerinden olması ve farkındalık oluşturması adına bu kampanyayı yaptığını belirten işletmeci Mehmet Haşim ALKAÇ bu uygulamanın tüm esnaflarda olmasının ihtiyaç sahipleri için çok faydalı olacağını söyledi. Tüm esnaflara siz de iş kolunuza göre ASKIDA uygulaması mutlaka yapın dedi.

 

📆 14 Nisan 2020 Salı 15:51   ·   💬 0 yorum   👀 622 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 9 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 8 ARALIK 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti SİVEREK HABER Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi siverek gazete Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ siverek belediyesi Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. SİVEREKHABER Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA HABER Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFAHABER ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti SİVEREK SON DAKİKA SİVEREKGAZETELERİ BAŞKAN YILDIZ Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu siverek siverek hedef gazetesi siverek gazeteleri Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Urfa Haber gazete siverek AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu ŞANLIURFA GAZETESİ FATİH ERBAKAN Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek gazetesi Şuçgad’tan Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz