MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet » ‘BASIN BİRİMİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA’
‘BASIN BİRİMİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA’
‘BASIN BİRİMİ 24 SAAT GÖREV BAŞINDA’

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü, Siverek Belediyesince yapılan hizmet ve çalışmaların vatandaşlara ulaştırılması amacıyla mesai mefhumu gözetmeksizin görev yapıyor.

Başta Belediye Başkanı Ayşe Çakmak’ın çalışmaları incelemelerini takip eden Basın birimi, program ve etkinlikleri takip ederek yazılı ve görsel medya platformlarına ulaştırıyor.

Medyada çıkan haberlerin takibi, günlük gazetelerin takibi, canlı yayın organizasyonları, basın açıklamalarının yapılması, görüntü ve fotoğraf çekiminin yanı sıra Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğünce yapılması gereken faaliyetleri titizlikle yürüten basın birimi, yazılı ve görsel basın arşivi oluşturuyor.

Belediye hizmetleri hakkında ilgili birimlerden bilgi alan basın birimi, hizmetlerin vatandaşlara daha hızlı ulaştırılması amacıyla öneride bulunmayı da ihmal etmiyor.

Halk ile belediye birimleri arasındaki iletişimi sağlayan basın mensupları, vatandaşlardan gelen talepleri ise ilgili birimlere iletiyor.

Belediye birimleri ve basın arasında koordinasyonun sağlanması amacıyla belirli periyotlarla toplantılar düzenleniyor.

Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü sorumlusu Başkan Yardımcısı Hakan Sölmez, basın biriminin belediye açısından önemine değindi.

Basın birimlerinin belediyelerin hafızası olduğunu belirten Sölmez, “Belediyemizce yapılan hizmetlerin vatandaşlarımıza anlık olarak ulaştırılması ve gelen taleplerin ilgili birimlere iletilmesi noktasında Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü önemli bir görevi ifa ediyor. Görev ve sorumluluk bilinciyle hareket eden basın birimimiz, vatandaş ile belediye arasında köprü görevini üstlenmiş durumda. Bizlerde üstlendiğimiz bu önemli görevin bilincinde hareket ederek düzenli olarak yaptığımız toplantılar neticesinde sürekli istişarelerde bulunuyoruz.” dedi.

Galeri
📆 18 Aralık 2020 Cuma 11:59   ·   💬 0 yorum   👀 1.946 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 12 HAZİRAN 2021 CUMARTESİ www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 11 HAZİRAN 2021 CUMA www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek gazete SİVEREKHABER Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı ŞANLIURFA HABER siverek gazeteleri Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVEREKGAZETELERİ Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu SİVEREK HABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Urfa Haber ŞANLIURFAHABER Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret gazete siverek Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek hedef gazetesi BAŞKAN YILDIZ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz siverek siverek gazetesi Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Şuçgad’tan Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor ŞANLIURFA GAZETESİ Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış FATİH ERBAKAN Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor