MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, güncel, Manşet, SİVEREK SON DAKİKA HABER » BASIN İLAN KURUMU (BİK) HEYETİNİN SİVEREK ZİYARETİ
BASIN İLAN KURUMU (BİK) HEYETİNİN SİVEREK ZİYARETİ
BASIN İLAN KURUMU (BİK) HEYETİNİN SİVEREK ZİYARETİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara ve Müdürlük Personeli Tuncay Oğuz Siverek ilçesinde bir dizi görüşme yaptılar.

 

 

Basın ilan Kurumu müdürü ve beraberinde kiler ilçede her gün düzenli yayın yapan Gazetemizi ve kardeş gazetemiz olan İrfan Gazetesinin sahibi      Mehmet Güyüç ile Hedef gazetesi genel yayın yönetmeni Feyzi Donan’ı ziyaret ederek yerel basının içinde bulunduğu durumu gözden geçirdiler.

Basın ilan kurumunun  Ziyaretler kapsamında gazetelerimize  ziyarette bulunan Kara  ve Oğuz , Basın İlan Kurumu’nun çalışmaları hakkında bilgi verdi. Kara, gazetemize çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Hedef Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Feyzi Donan BİK Heyetinin Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti.

 

 

İRFAN GAZETESİNE ZİYARET

Siverek Cumhuriyet Dönemi Gazetelerinden olan İrfan Gazetesini de Ziyaretlerde Bulunan Kara ve Oğuz İmtiyaz Sahibi Mehmet Güyüç ile Basın ilan Kurumu çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. İrfan Gazetesi Güyüç Basın İlan Kurumunun Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara ve Personeli Tuncay Oğuz’un Gazetemize ziyaretlerinden dolayı memnuniyetini ifade ederek başarılar diledi.

BİK HEYETİNİN KAYMAKAMLIK ZİYARETİ

Basın İlan Kurumu Şanlıurfa Şube Müdürü Rıza Kara ve Müdürlük Personeli Tuncay Oğuz İlçe Kaymakamlığını Ziyaret etti. İlçe Kaymakamının İzinli olduğundan dolayı, BİK üyeleri Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü İbrahim Hakseveri makamında ziyaret ederek Kentte doğrudan teminin önüne geçmek için Kaymakamlık aracılığıyla kurumlara bir genelge yollanarak ilanların basın ilan kurumu aracılığıyla Yerel Gazetelere verilmesi yönünde desteklemelerini istedi

Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Haksever,” Yerel gazetelerinin desteklenmesi adına Kurum ilanlarını verilmesi yönünde Kurumlara konu ile ilgili bir genelge yollanması için gereği yapılacaktır”

Dedi.

BİK HEYETİNİN İCRA DAİRESİ VE ADLİYE  MAHKEMELERİ   ZİYARETİ

Basın İlan Kurumu (BİK) Şanlıurfa heyeti ve beraberinde Hedef Gazetesi genel yayın yönetmeni Feyzi Donan ile birlikte İcra Dairesi Müdürü Samet Çakır’ı makamında ziyaret etti.  Ziyarette Yerel Gazetelerin Desteklenmesi ve Korunması yönünde İcra ilanlarının büyük payı olduğunu vurgu yapan İcra Müdürü Çakır” yerel Gazetelerinin destekleme, yaşatıla bilmesi adına icra müdürlüğü olarak üstlerine düşeni yapacaklarını” söyledi.

İcra Müdürü Çakır,”BİK Heyetinin Ziyaretlerinden dolayı memnuniyetlerini ifade etti”.

BİK Heyeti Adiliyle ziyaretleri kapsamında Asliye Hukuk Mahkemesi yazı işlerini Ziyaret ederek Müdür Şefik Ökten ve Müdür Sefer Yıldızbakan’ı makamında ziyaret ederek Yerel Gazeteleri desteklenmesi konusunda desteklerinin verilmesi istendi.

BELEDİYE BAŞKAN VEKİLİNİ ZİYARET

BİK heyeti ziyaretleri kapsamında Siverek belediye Başkanlık makamını ziyaret ederek Belediye Başkan vekili Sinan Tokdemir’i makamında ziyaret ederek, bir süre yerel basının güçlenmesi adına sohbete ettiler.

Belediye Başkan vekili Tokdemir yerel basının bir kentin gelişmesinde önemli rol oynadığını belirterek şunları kaydetti”  yapılması gereken ve hayata geçirilecek projelerin tanıtılması halkın bilgi almasında yerel basınımızın önemi büyüktür. Belediye olarak yerel basının güçlenmesi adına desteğimiz her zaman olmuştur. BİK yetinin ziyaretinden derin bir mutluluk duydum” dedi.

Galeri
📆 16 Aralık 2021 Perşembe 17:31   ·   💬 0 yorum   👀 263 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 21 OCAK 2022 CUMA (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 20 Ocak 2022 Perşembe (www.siverekgazetleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü SİVEREKGAZETELERİ siverek Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! ŞANLIURFA GAZETESİ AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti SİVEREKHABER Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI siverek gazete Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK siverek gazeteleri Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. siverek gazetesi siverek belediyesi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! SİVEREK SON DAKİKA siverek hedef gazetesi Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz gazete siverek Şuçgad’tan Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret FATİH ERBAKAN Urfa Haber ŞANLIURFA HABER Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi ŞANLIURFAHABER SİVEREK HABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN YILDIZ Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu