MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK: “BELEDİYEMİZDEKİ KADINLAR 8 MART’TA İDARİ İZİNLİ SAYILACAK”
BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK: “BELEDİYEMİZDEKİ KADINLAR 8 MART’TA İDARİ İZİNLİ SAYILACAK”
BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK: “BELEDİYEMİZDEKİ KADINLAR 8 MART’TA İDARİ İZİNLİ SAYILACAK”

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü münasebetiyle bir araya geldiği belediyedeki kadın çalışanlara, idari izinli sayılacaklarını söyledi.

Başkan Ayşe Çakmak, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla meclis toplantı salonunda Siverek Belediyesi’nde çalışan kadınlarla bir araya geldi.

Siverek Belediyesi tarihinde ilk defa bir kadının belediye başkanı koltuğunda olduğunu hatırlatan Başkan Çakmak, kadınların kadın bir idareci ile çalışmaktan mutluluk duyacağı bir durum olduğunu söyledi.

Belediye başkanlığından önce de hemcinsleriyle çalıştığını dile getiren Çakmak, “Hepinizin malumu olduğu üzere program yoğunluğundan dolayı fazla zaman ayıramasam da sizlerle vakit buldukça bir araya gelmeye çalışıyorum.

Her şeye rağmen belediyemizde çalışan kadınlarımızla bir araya gelmek çalışma şevkimi arttırıyor. Biz kadınlar gerek sosyal gerek çalışma hayatında sayımız ne kadar fazla olursa ve ne kadar başarılı olursak bizden sonraki nesillere de örnek oluruz. Şunu kesinlikle unutmamamız gerekiyor ki biz kadınlar başarılı oldukça toplum başarılı olur. Bu vesileyle tüm kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutluyor, başarılar diliyorum.” diye konuştu.

Başkan Ayşe Çakmak daha sonra salondaki kadınlara karanfil dağıtarak hediye verdi.

İdari izin nedeniyle duydukları memnuniyeti dile getiren kadınlar, kendilerini unutmayan Başkan Çakmak’a teşekkür etti.

Hizmet binasındaki toplantının ardından kadın kültür merkezlerini de ziyaret eden Çakmak, burada bir araya geldiği kadınlara karanfil dağıtarak günlerini kutladı.

Galeri
📆 07 Mart 2022 Pazartesi 17:34   ·   💬 0 yorum   👀 290 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 21 Mayıs 2022 Cumartesi – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi 20 Mayıs 2022 Cuma www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu ŞANLIURFA HABER SİVEREKGAZETELERİ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret SİVEREK HABER Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek gazetesi GÜNEYDOĞU GAZETESİ SİVEREK SON DAKİKA Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti ŞANLIURFA GAZETESİ ŞANLIURFAHABER siverek hedef gazetesi FATİH ERBAKAN SİVEREKHABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Urfa Haber Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti VALİ ERİN Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. BAŞKAN YILDIZ Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Siverek Kızılay siverek siverek gazeteleri Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. siverek belediyesi Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Şuçgad’tan Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var!