BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ
BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK GENÇLERLE BİR ARAYA GELDİ

Siverek Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, organize edilen etkinlik kapsamında sosyal medya fenomenleri ve gençlerle bir araya geldi.

Toplumun her kesiminden vatandaşlarla çeşitli programlarla bir araya gelen Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, sosyal medya fenomenleri ve gençlerle bir araya geldi.

Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce Siverek Kültür Merkezi’nde organize edilen program kapsamında bir araya gelen gençler, gönüllerince eğlendi.

Sosyal medya fenomenlerinin çalışmaları hakkında bilgi alan Başkan Ayşe Çakmak, gençlerle bir süre sohbet etti.

Programda konuşan Belediye Başkanı Ayşe Çakmak, gençlerle bir araya gelmenin verdiği mutluluğu anlattı.

Gençlerin geleceğin teminatı olduğunu vurgulayan Başkan Ayşe Çakmak, “Siz gençlerimize yönelik güzel programlar düzenlemeye devam edeceğiz. Siz gençlere her daim kapımız ve yüreğimiz açıktır, dilediğinizde çıkıp gelebilirsiniz. Sizler bizim geleceğimiz ve teminatımızsınız, bu nedenle hepiniz ayrı ayrı değerli ve kıymetlisiniz. Buraya gelirken sınavdan çıkıp geldim.” ifadelerini kullandı.

Gençlere eğitimin önemli olduğunu dile getiren Çakmak, şunları söyledi: “Lütfen eğitiminize önem verin, okullarınızda başarılı olun ve üniversite sınavlarına hazırlanın. Ortaöğretimi okuyamayan varsa bunu açık öğretimde okuyarak telafi edebilirler. Olabilir ki çeşitli sebeplerden okuyamayan kardeşim varsa gerek örgün gerekse açık öğretimden eğitimlerine devam edebilirsiniz. Gençler ben bu yaşa geldim ve hala öğrenciyim. Eğitim ve öğrencilik bitmez, bir ömür bir şeyler öğrenmeye devam ederiz. Kıymetli kardeşlerim asla pes etmeyin, öğrenci olmaya devam edin. Yaşantınıza ancak öğrenerek bir şeyler katabilirsiniz. Bu arada öğrenmek sadece öğrenci olmakla değildir, bilgiye aç olmak ve öğrenmekle kazanım sağlarsınız.”

AB Uyum Komisyonu Başkanı ve AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Kasım Gülpınar’ın gençlere verdiği önemi anlatan Çakmak, “Size değerli milletvekilimiz Kasım Gülpınar’ın selamlarını getirdim. Biliyorsunuz ki gençleri çok sever ve önem verir. Ben sizlerle bir arada olmaktan onur ve gurur duyuyorum. Hepiniz şehrimize hoş geldiniz, sefalar getirdiniz.” dedi.

Sosyal medya üzerinden etkinlikler düzenleyen gençler Belediye Başkanı Başkan Çakmak’ın düzenlediği programdan duyduklarını memnuniyeti dile getirip teşekkür etti.

Programa Çakmak’ın yanı sıra Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Hikmet Aslanca, AK Parti Gençlik Kolları Başkanı İhsan Konacak, gençler ve aileleri katıldı.

Galeri
📆 29 Kasım 2021 Pazartesi 15:37   ·   💬 0 yorum   👀 553 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR