MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » BAŞKAN ŞANLI, KAN BAĞIŞINDA BULUNARAK ÇAĞRIDA BULUNDU
BAŞKAN ŞANLI, KAN BAĞIŞINDA BULUNARAK ÇAĞRIDA BULUNDU
BAŞKAN ŞANLI, KAN BAĞIŞINDA BULUNARAK ÇAĞRIDA BULUNDU

Mersavi Aşireti Dernek Başkanı Abdulkadir Şanlı, kan stoklarının artırılması amacıyla düzenlenen kan bağışı kampanyasına destek verdi.

 

Yurt genelinde sürdürülen kampanya için yüz binlerce vatandaş kan bağışı stantlarına giderek kan bağışında bulunuyor. Şanlıurfa’da da stokların artırılması için yüzlerce vatandaş kan bağışında bulunmak için Kızılay’ın kan bağışı stantlarına giderek bağışlarda bulunmaya devam ediyor.

 

Mersavi Aşireti Dernek Abdulkadir Şanlı, salgın nedeniyle kan stoklarında azalma olduğunu belirterek, dernek yönetimi olarak kampanyaya destekte bulunduklarını söyledi. Kan bağışının hem sağlığa faydalı olduğunu hem de birçok insana hayat verdiğinin altını çizerek, “İnşallah bağışlayacağımız bu kanlar hastalara şifa olur ve kan stokları dolar.

 

Şanlıurfa’da bu kan bağışı kampanyasına başta kurum amirleri, belediye başkanları, milletvekilleri ve diğer derneklerin örnek teşkil etmesi gerekir. Bağışa destek vermeleri yanı sıra kendilerinin de bağışta bulunması gerekir.

 

Dernek olarak ülkemizin ve kentimizin menfaatleri doğrultusunda yapılan her çalışmanın ve projenin içerisinde yer almaya çalışıyor ve kendi imkanlarımız ile desteklerde bulunuyoruz. Başta kent yöneticileri olmak üzere tüm Şanlıurfalı hemşerilerimi kan vermeye ve hayat kurtarmaya davet ediyorum. Gelin kan verin bir başka hayata can verin. ” dedi.

Galeri
📆 02 Haziran 2020 Salı 17:26   ·   💬 0 yorum   👀 379 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 HAZİRAN 2021 ÇARŞABA

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu siverek ŞANLIURFA GAZETESİ Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ SİVEREKHABER gazete siverek siverek gazeteleri FATİH ERBAKAN Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN YILDIZ Şuçgad’tan Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu ŞANLIURFA HABER Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek hedef gazetesi Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! siverek gazetesi Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler ŞANLIURFAHABER Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Urfa Haber Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi SİVEREKGAZETELERİ Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. SİVEREK HABER Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu siverek gazete