MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ
BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ
BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ

Şanlıurfa BİK Müdürü Osman Bolluk, daha önce görev yaptığı Çorum’a yeniden atandı
Daha önceleri Çorum’da Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü olarak görev yaparken Şanlıurfa BİK Müdürlüğüne atanan Osman Bolluk yeniden Çorum’a atandı. Çorum BİK Şubesi Samsun’a bağlandığı için Bolluk, Şanlıurfa’ya atanmıştı

Resmi ilanlar ile kamu kurum kuruluşlarına ait reklamların, gazete ve dergilerde yayınlanmasına aracılık eden Basın İlan Kurumu’nun Şanlıurfa İl Müdürü Osman Bolluk, BİK Çorum İl Müdürü olarak atandı. Özellikle Şanlıurfa’da yapılan doğrudan temin ihalelerinin engellenmesi yönünde yaptığı çalışmalar ve kurum müdürlerine ziyaretleri ile sıkça adından söz ettiren Müdür Bolluk’un başka il’e atanması Şanlıurfa basın camiasında üzüntüyle karşılandı.

 

Şanlıurfa Basın İlan Kurumu Müdürlüğünü yürüten Osman Bolluk’un görevden alınmasının büyük bir kayıp olduğunu belirten Hedef Gazetesi Genel Koordinatörü Feyzi Donan, “Şanlıurfa Basın İlan Kurumu Müdürü Osman Bolluk Beyefendi’nin görevden alınması Şanlıurfa basını için büyük bir kayıptır. Göreve geldiği günden bu yana birçok başarılı çalışmalar imza attı. Gazetelerin ve basın çalışanları için elinden gelen tüm gayreti ve çabayı gösteren birisi idi. Ben şahsen Osman Müdürümün görevden alınmasına son derece üzüldüm. Keşke Osman Bolluk müdürüm gibi çalışkan ve başarılı müdürler biraz daha fazla şehrimizde görev yapabilme fırsatı kendilerine sunulsa, Şanlıurfa basını için büyük bir kayıp oldu. Müdürümün çalışkanlığı sayesinde daha güzel yerlere geleceği düşüncesindeyim” dedi. Bu arada Bolluk’un yerine BİK Manisa Şube Personeli Rıza Kara atandığı öğrenildi.

Galeri
📆 29 Temmuz 2021 Perşembe 17:37   ·   💬 0 yorum   👀 481 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi – 6 Ekim 2022 Perşembe  – www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 5 Ekim 2022 Çarşamba – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR