MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet » BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ
BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ
BİK MÜDÜRÜ OSMAN BOLLUK’UN GÖREV YERİ DEĞİŞTİ

Şanlıurfa BİK Müdürü Osman Bolluk, daha önce görev yaptığı Çorum’a yeniden atandı
Daha önceleri Çorum’da Basın İlan Kurumu (BİK) Müdürü olarak görev yaparken Şanlıurfa BİK Müdürlüğüne atanan Osman Bolluk yeniden Çorum’a atandı. Çorum BİK Şubesi Samsun’a bağlandığı için Bolluk, Şanlıurfa’ya atanmıştı

Resmi ilanlar ile kamu kurum kuruluşlarına ait reklamların, gazete ve dergilerde yayınlanmasına aracılık eden Basın İlan Kurumu’nun Şanlıurfa İl Müdürü Osman Bolluk, BİK Çorum İl Müdürü olarak atandı. Özellikle Şanlıurfa’da yapılan doğrudan temin ihalelerinin engellenmesi yönünde yaptığı çalışmalar ve kurum müdürlerine ziyaretleri ile sıkça adından söz ettiren Müdür Bolluk’un başka il’e atanması Şanlıurfa basın camiasında üzüntüyle karşılandı.

 

Şanlıurfa Basın İlan Kurumu Müdürlüğünü yürüten Osman Bolluk’un görevden alınmasının büyük bir kayıp olduğunu belirten Hedef Gazetesi Genel Koordinatörü Feyzi Donan, “Şanlıurfa Basın İlan Kurumu Müdürü Osman Bolluk Beyefendi’nin görevden alınması Şanlıurfa basını için büyük bir kayıptır. Göreve geldiği günden bu yana birçok başarılı çalışmalar imza attı. Gazetelerin ve basın çalışanları için elinden gelen tüm gayreti ve çabayı gösteren birisi idi. Ben şahsen Osman Müdürümün görevden alınmasına son derece üzüldüm. Keşke Osman Bolluk müdürüm gibi çalışkan ve başarılı müdürler biraz daha fazla şehrimizde görev yapabilme fırsatı kendilerine sunulsa, Şanlıurfa basını için büyük bir kayıp oldu. Müdürümün çalışkanlığı sayesinde daha güzel yerlere geleceği düşüncesindeyim” dedi. Bu arada Bolluk’un yerine BİK Manisa Şube Personeli Rıza Kara atandığı öğrenildi.

Galeri
📆 29 Temmuz 2021 Perşembe 17:37   ·   💬 0 yorum   👀 412 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 24 mayıs 2022 salı   www.siverekgazeteleri.com
Siverek Hedef Gazetesi – 23 Mayıs 2022 Pazartesi – www.siverekgazeteleri.com

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı VALİ ERİN Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor siverek gazetesi SİVEREKHABER SİVEREK SON DAKİKA siverek gazeteleri Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Urfa Haber Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Şuçgad’tan siverek hedef gazetesi Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! ŞANLIURFA HABER BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu ŞANLIURFAHABER SİVEREK HABER Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı ŞANLIURFA GAZETESİ SİVEREKGAZETELERİ Siverek Kızılay Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! BAŞKAN YILDIZ GÜNEYDOĞU GAZETESİ siverek belediyesi FATİH ERBAKAN Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor!