ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLDU – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLDU
ÇOCUKLARLA ÇOCUK OLDU

Hilvan Kaymakamı Coşkun DOĞAN, bugün İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü’nün bahçesinde bulunan boş alana meyve fidanları dikmek için çocuklarla bir araya geldi. Fidan dikerken çocuklara bitkiler hakkında bazı sorular yönelterek onları düşünmeye ve muhakeme yapmaya sevk eden Kaymakam DOĞAN, kendisi de çocuklarla beraber sarıkız fidanı dikti.

Ardından İlçe Müdürü Abdurrahman KAYA ve Yenimahalle Muhtarı Vedat SEYMEN ile sohbet ederken bir grup öğrenci Kaymakam DOĞAN’ın yanına yaklaştı. Ve içlerinden biri tüm masumiyetiyle kibarca “Kaymakamım bizimle maç yapmaya var mısınız?” diye sorunca “Hayır, işim var, sonra…” diyemedi.

Önce çocukları daire şeklinde oturtarak onlara ağaç sevgisi üzerine bilgilendirici bir konuşma yaptı. Daha sonra ise taktik verdi. Ceketini, kravatını ve saatini çıkararak gömleğinin kollarını kıvırdı. Kaymakam bey de hazırdı artık.

Takımlar kuruldu, herkes yerini aldı. Başlama vuruşunun yapılmasının ardından topun peşinden çocuklarla beraber koşmaya başladı. Çocukluk günlerine geri döndü.

Maçın sonunda ise çocuklara baklava ikram etti. Hatta bazılarına eliyle yedirdi. Hilvan’da bugün devletin güler yüzünü çocuklara gösterme günüydü…

Galeri
📆 26 Ocak 2023 Perşembe 11:50   ·   💬 0 yorum   👀 253 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 29 Mart 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 28 Mart 2023 SALI (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR