MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİ  BAŞKANLIĞI GÜVEN TAZELEDİ

Diyarbakır Siverekliler Derneği Genel Kurulunda tek aday olarak kongreye giden Eski Başkan Burhan Erol yeniden seçilerek güven tazeledi.

 

Diyarbakır Siverekliler Dernek başkanlığını Ocak 2012 yıllından bu yana sürdüren Burhan Erol yeni yönetim kuruluyla tüm halkımızın hizmetinde olduğunu belirterek bir açıklamada bulundu

Erol yaptığı Açıklamasında Diyarbakır Siverek’liler  Derneği Yönetim başkanlığına beni ve arkadaşlarımı bir kez daha seçerek  bu şerefli göreve layık gördüğünüz için teşekkür ediyor ve hepinizi saygı ve sevgiyle selamlıyorum.

Derneğimizin kuruluşundan bu zamana kadar emeği geçen tüm yöneticileri ve üyelere teşekkür ederim. Hayatta olmayanlara rahmet diler yaşayanlara saygı ve sevgilerimi sunarım

2012 Yılı Ocak ayından beri bu onurlu görevi yaparken Derneğimizi hiçbir siyasi partiye peşkeş çektirmedik ve çektirmeyeceğiz, Yine Derneğimizi hiçbir zaman ne ben ne de arkadaşlarım reklam aracı olarak ve etiket olsun diye  kullanmadık ve kullandırmayacağız.

Üyeler arası birlik, beraberlik başarı getirerek derneğin büyümesini sağlar. Sorunlar birlikte tespit edilir ve çözüm yolları bulunur. Engelleri birlikte aşıp topluma en önemlisi  çocuklarımıza, gençlerimize daha güzel bir miras bırakalım. Kültürümüzü, gelenek göreneklerimizi yaşatarak onlara örnek olalım. Din, dil, ırk, mezhep ayrımı yapmadan insan olmayı öğretelim ve insan olmanın gereklilerini anlatalım. En büyük amaç yoksulları koruyup gençlere okuma imkanı sağlamak olsa da, daha çok gençleri ön plana çıkararak onlara dernek bilinci ve sorumluluğunu verelim.

Biz sorumluluklarımızın farkındayız layıkıyla yerine getirmeye çalışacağız. Daha çok yapılacak işlerimiz ve görevlerimiz olduğunu biliyoruz, yapıcı fikir ve öneriler ile derneğe katkıda bulunulması gerekir. Aramızda fikir ayrılıkları mutlaka olacaktır. Önemli olan hoşgörü ile farklı görüşlere saygı duymayı bilmektir. Yeni fikirlere, yapıcı eleştirilere her zaman açığız. Derneklerimizin hatalarını, eksiklerini görmek yerine nasıl düzelir nasıl faydam olur diye yapıcı olmak, fikir ve düşüncelerimizi net bir şekilde paylaşmak hem bizim için hem de derneğimiz için daha yararlı olacaktır.

Büyüklerimiz boşuna söylememiş birlikten kuvvet doğar…  Herkesi derneğimizin yapmış olduğu faaliyetlere destek vermeye, derneğimizi nasıl geliştirir, güzelleştirir, nasıl faydalı ve verimli hale getiririz diye düşünmenizi fikirlerinizi bizlere iletmenizi istiyorum. Birlik ve beraberliğin olmadığı bir dünyada birlik ve beraberliğimizin oluştuğu, geleceğimiz olan çocuklarımız ve gençlerimizin tanıştığı, kaynaştığı bu derneğimize sahip çıkmak önemli. Gelin el ele verelim geleceğimiz olan çocuklarımıza gençlerimize kökleri sınırları aşmış sağlam bir dernek bırakalım.

30/01/2022 günü yapılan olağan Genel Kurulumuza katılan siz değerli üyelerimiz, bir önceki dönemde bizlerle birlikte olan yönetim kurulu üyelerimiz Ahmet Akboğa ve Ahmet Özgüvercin’in işlerinden dolayı yönetim kurulu üyeliklerinden ferağat ettiler, hem Ahmet Akboğa ve hem de Ahmet Özgüvercin’e teşşekür ederiz.

Genel kurul sonrası yeni yönetim kurulumuz

1- Burhan EROL              –  Yönetim Kurulu Başkanı

2- Mahmut TOPALEL      –  Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı

3- Serdar AKINTÜRK        –  Genel Sekreter

4- Ridvan KIZILAY            –  Muhasip

5- Mehmet Zeki PARLAK – Yönetim Kurulu Üyesi

6- Şahin ABAN                      –  Yönetim Kurulu Üyesi

7- Remzi SÜREK              –  Yönetim Kurulu Üyesi

📆 16 Şubat 2022 Çarşamba 12:26   ·   💬 0 yorum   👀 722 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR