DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN KIZ ÖĞRENCİLERE YENİ YIL ARMAĞANI – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN KIZ ÖĞRENCİLERE YENİ YIL ARMAĞANI
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN KIZ ÖĞRENCİLERE YENİ YIL ARMAĞANI
DİYARBAKIR SİVEREKLİLER DERNEĞİNDEN KIZ ÖĞRENCİLERE YENİ YIL ARMAĞANI

Yardımlaşmayı gelenek haline getiren Diyarbakır Siverekliler Derneği her fırsata Siverekli yoksul insanlara ulaşmak amacıyla büyük bir çaba göstererek Sivereklilerin takdirini kazanıyor.

Dernek Başkanı Burhan Erol yeni yıla az bir zaman kala Gazeteci Feyzi Donan’ın desteğiyle İlçenin Şehit Öğretmen Cuma İbiş ortaokulunda ihtiyaç sahibi olan kız öğrencileri tespit ederek yeni yıl için gönderilen ayakkabıları kız öğrencilere dağıtıldı.

Şehit Cuma İbiş ortaokulunda öğretmen olan, aynı zamanda Siverek Eğitim Gönüllüleri Dernek Başkanı olan Şerhat Devebakan yaptığı açıklamada şunları kaydetti” daha önce tespit etiğimiz öğrencilere kışlık bot gönderen Diyarbakır Siverekliler Dernek Başkanımız Burhan Erol’a çok teşekkür ediyoruz”

Kız öğrenciler için gönderilen botların hak sahiplerine teslimi için aracılık yapan Gazeteci Feyzi Donan yaptığı açıklamada şunları kaydetti”

Öncelikle Dernek başkanımız Burhan Erol’a duyarlılığından dolayı Siverekli hak sahipleri adına çok teşekkür ediyorum. Yıllardır yaptığı yardım destekleriyle yüzlerce insanın mutlu olması için her zaman çabalayan yardımlarını geleneksel hale getiren Diyarbakır Siverekliler Derneği yönetimine ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

Yüreğinin Siverek halkıyla birlikte çarptığını belirten Diyarbakır Siverekliler dernek Başkanı Burhan Erol yaptığı açıklamada “Yardımların imkânlar ölçüsünde devam edeceğini” belirtti.

 

Galeri
📆 28 Aralık 2022 Çarşamba 12:02   ·   💬 0 yorum   👀 384 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 1 Şubat 2023 Çarşamba (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR