MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Manşet, SİVEREK HABER » FAKÜLTEDEN SİVEREK TERZİLER ESNAF ODASINA ZİYARET
FAKÜLTEDEN SİVEREK TERZİLER ESNAF ODASINA ZİYARET
FAKÜLTEDEN SİVEREK TERZİLER ESNAF ODASINA ZİYARET

Siverek ilçesinde faaliyet yürüten, ilçenin saygın odalarından biri olan, Siverek’in gelişip kalkınması için yürütülen projelere destek veren Siverek Terzi, Esnafları Odası başkanlığını ziyaret eden Siverek Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekan Prof. Dr. İbrahim Hayoğlu, Dekan Yardımcısı, Öğretim Üyesi Dr. Mehmet Ragıp Görgün, Fakülte Sekreteri Mustafa Karadağlı’ dan oluşan heyet Oda Başkanı Mehmet Hanifi Ay ile bir süre görüştü.

Oda başkanı Ay yaptığı açıklamada şunları kaydetti:”  Fakültenin şehrimizde bulunması memleketimiz için bir şanstır. Değerli hocalarımızın ziyareti bizi onure etti. Ziyaretten memnunluk duydum, hocalarımla memleketin sorunlarını konuştuk. Fakültemizin eğitim ve öğretimini sürdürmesi amacıyla yapılan tüm çalışmalara oda olarak destek vereceğiz benim çağırım tüm Sivereklileredir gelin hep beraber fakültemizi geliştirelim, birlikten kuvvette doğar” dedi.

📆 02 Mart 2022 Çarşamba 14:40   ·   💬 0 yorum   👀 608 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK’TE ÖĞRENCİ VELİLİLERİ İMAM HATİP ORTAOKULU İÇİN KAYMAKAM İLE GÖRÜŞTÜ
Siverek Hedef Gazetesi 9 Aralık 2022 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR