MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Genel, Manşet » HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR
HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR
HİZMET VERMEYEN SİVEREK BELEDİYESİ YEREL BASINI SUSTURMAYA ÇALIŞIYOR

Şanlıurfa’nın Siverek İlçesinde Günlük olarak Yayın hayatını devam eden İrfan ve Hedef Gazeteleri Siverek belediyesi tarafından Aboneleri İptal edilerek Susturmaya çalışılıyor.

 

Siverek İrfan ve Hedef Gazetelerinin genel yayın yönetmeni Feyzi Donan bir açıklama yapma gereği duydu Donan açıklamasında Gazetelerimiz ve İnternet sitelerimizde şimdiye kadar yapılan belediye hizmetlerini vatandaşa aktaran iki gazetemiz Son olarak vatandaşın Taşağıl Kırsal Mahallesinin yol Haberini yaptık. Bu yol haberinden dolayı Siverek belediye Basın müdürü Murat Ölçen ve onun yandaş medyasının hedefi olduk. Neden bu haberi yaptınız çalışmalarımıza sekte vuruluyor bizde sizin iki gazetenizin abonelerini fes ediyoruz denildi.

Günümüz Türkiye’sinde Hükümetimizin yerel belediyelere aktardığı kaynaklar halka hizmet için gönderilir. Basın Camiasının işi haber yapmak ilgililere eksik olan bir hizmeti haber yapıp duyurmak Bizim belediyede bize neden bu haberi yaptınız diye abonelerimizi fes eder. Biz bu basın camiasına yıllardır hizmet veriyoruz Güneydoğu Gazeteciler Federasyonunda Şanlıurfa ve Siverek kentimizi temsil ediyorum. Bugüne kadar her platformda Kentte yapılan hizmetleri ve yapılacak hizmetleri dile getirdik. Biz parayla pulla haber peşinde değiliz alnımız açık bizim önceliğimiz Vatandaşımızın taleplerini tarafsız ve doğru bir biçimde ilgililere bildirmek Kentimize Yapılan hizmetleri yayınlamak ve dolayısıyla eksik ve yapılmayan hizmetlerine dile getirmek olduğunu belirtmek isterim. Bu yönde Siverek Belediyesiyle hiç bir zaman yapılan çalışmalarını yayınlamama gibi bir art niyet taşımadık ve taşımamızda Yapılan bu ABONE Fes kararını kınıyor Basın camiası her zaman halkın yanında ve tarafsız olduğunu vurgulamak isterim” açıklamasında bulundu.

📆 17 Haziran 2020 Çarşamba 18:33   ·   💬 0 yorum   👀 1.113 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ 24 HAZİRAN 2021 PERŞEMBE www.siverekgazeteleri.com
SİVEREK HEDEF GAZETESİ 23 HAZİRAN 2021 ÇARŞABA

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

Şuçgad’tan Viranşehir Belediyesi Osb Yolunu Genişletiyor SİVEREKHABER siverek gazete Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor SİVEREK HABER siverek hedef gazetesi BAŞKAN YILDIZ Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! SİVEREKGAZETELERİ Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu ŞANLIURFA HABER siverek gazeteleri Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu siverek ŞANLIURFAHABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu ŞANLIURFA GAZETESİ Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti FATİH ERBAKAN Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Geleceğin Sanatçıları Belediye Kurslarında Yetişiyor siverek gazetesi Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Urfa Haber gazete siverek Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor