“HOŞ GELDİN BEBEK PAKETLERİ” SİVEREKLİ BEBEKLERE DE GÖNDERİLECEK – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » “HOŞ GELDİN BEBEK PAKETLERİ” SİVEREKLİ BEBEKLERE DE GÖNDERİLECEK
“HOŞ GELDİN BEBEK PAKETLERİ” SİVEREKLİ BEBEKLERE DE GÖNDERİLECEK
“HOŞ GELDİN BEBEK PAKETLERİ” SİVEREKLİ BEBEKLERE DE GÖNDERİLECEK

 

Kadı köy belediyesi Koşuyolu Gönüllü Evi Yönetimi doğacak bebekler için başlattıkları “Hoş geldin Bebek” Paketleri gönüllüler tarafından sevgiyle emekle dokunarak gönüllü evine teslim edildi. Aralarında Şanlıurfa’nın Siverek ilçesinin de bulunduğu, Türkiye’nin her iline ve ilçesine gönderilecek.

Gönüllülerin, hiç tanımadığı doğmamış benekler İçin emek sarf ederek bebekler için bebek paketi hazırladıklarını, emekleri karşısında büyük bir mutluluk duyduğunu dile getiren Kadıköy Belediyesi Koşuyolu gönüllü evi sorumlusu Mine Özkul sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda şu bilgileri aktardı”

Gönüllü gönüllülerimiz sevgiyle ördüler. Bugün bizi muhteşem iki kadın ellerinde 50 takım bebek örgüleriyle ziyaret ettiler. Sevgilerini akıtarak ördükleri bebek battaniyesi yelek, hırka, bere, patikleri özenle hazırlayıp teslim ettiler. Gönülleri o kadar güzel ve sevgi dolu bunu da örgülere yansıtmışlardı. Hiç tanımadıkları henüz doğmamış geleceğin mimarı minik kalpler ve anneler için çantalar hazırladılar. Bu ancak gönüllülükle açıklanabilecek bir gerçeklik.

 

İyi ki varlar, iyi ki varsınız Sevap Ülker ve Yeşim Kural Tekin. Dünyayı dönüştürüp iyileştirecek olan şey bu iyilik hareketidir. İçinde var olduğum için hep onur duyduğum Kadıköy Belediyesi Gönüllülerine ve bu yapıyı oluşturan ve sürmesini sağlayan herkese çok teşekkür ederiz. Sizde bize katılın minik kalpler için bebek paketlerine katkı sağlayın. Gönül köprüleri kurarken bir el de siz tutun. Sevtap Ülker ve Yeşim Kural Tekin’e çok teşekkür ederiz”

Galeri
📆 05 Nisan 2022 Salı 14:41   ·   💬 0 yorum   👀 430 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR