Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Manşet, SİVEREK HABER » Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu
Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu
Hür Dava Partisi (HÜD PAR) il Başkanı Siverek’te İncelemelerde Bulundu

İl başkanı incelemeleri sırasında engelliler ve kalkınma derneğini ziyaret etti

 

Şanlıurfa Hür dava partisi (HÜD PAR) il Başkanı Emin Özaslan ile Siverek İlçe Başkanı Abdürrahim Sımak ve parti teşkilatıyla birlikte Siverek’te tarım işçilerinin yaşamsal durumlarını ve sorunları üzerinde hazırladığı rapor çalışmaları kapsamında ziyaretlerine devam ediyor.

İl başkanı Emin Özaslan; Şanlıurfa genelinde en çok tarım işçisi olarak ilçe dışına çalışmaya giden yoğun bir nüfusa sahip Siverek’te bazı alilerle görüştü ilçede tarım işçilerin sorunlarını ve taleplerini dinledi. Tarım işçileriyle ilgili hazırlanan rapor önümüzde ki günlerde partinin merkezine gönderileceği öğrenildi.

Şanlıurfa Hür dava partisi (HÜD PAR) İl Başkanı Özaslan ile beraberinde kiler Siverek ilçesinde yaptığı incelemeler kapsamında, ilçede engelli vatandaşlara yönelik çalışmalar yapan Siverek engelliler ve kalkındırma Derneğini ziyaret ederek Dernek Başkanı Şeyhmus Karaburç ile görüşüp engelliler el sanatları kursunu gezip kursiyerlerle sohbet etti.

HÜDA PAR Şanlıurfa İl Başkanı Emin Özaslan Siverek ilçesinde yaptığı inceleme hakkında yaptığı açıklamada şunları kaydetti: Bugün Siverek’e geldik Siverek’te engelliler derneğini ziyaret ettik Siverek engelliler derneği buradaki kardeşlerimizle görüştük. Dernek Başkanı Şeyhmus Bey’i ziyaret ettik. Buradaki çalışmaları ben takdirle karşıladım. Şeyhmus Bey buradaki bazı kardeşlerimizi sınavlara hazırlıyor, burada eğitimler veriliyor, insanlar kendi emeğiyle bazı üretimler yapıyorlar. Hepsi çok kıymetli çok değerli. Ben gittiğim her yerde şunu söylerim, asıl engelli olmak insanın elinin kolunun olmaması değildir, doğuştan engelli olmak engellilik değildir, asıl engelli olanlar gözleri olup da görmeyenler bakıp da görmeyenler ya da işiten kulaklara sahip olup da bazı gerçekleri işitmeyenlerdir. Yani asıl engeller yüreklerde başlıyor. Bir insanın tekerlekli sandalyede oturması tekerlekli sandalye ile gezmesi engellilik değildir, asıl engellilik dediğim gibi gören gözlere sahip olup bakıp da göremeyen gözlerdir. Tüm kardeşlerime herkese çok teşekkür ediyorum ve bütün herkese başarılar diliyorum” dedi.

Galeri
📆 03 Şubat 2022 Perşembe 09:47   ·   💬 0 yorum   👀 561 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Şubat 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR