MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Dünya, Genel, Manşet » İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı

Eski il müdürünün görevden alınmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığınca Şanlıurfa İl milli Eğitim müdürlüğüne atanan Fevzi Kurt Göreve Başladı.

Yeni Milli Eğitim Müdürü Kurt göreve başlamasının ardından yazılı bir açıklamada buldun” Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.  Kurtuluş Savaşı sırasında kenti işgal etmek isteyen düşmana karşı halkıyla topyekûn direniş göstererek 11 Nisan 1920’de kurtuluşu ilan eden ve TBMM tarafından “Şanlı” unvanı verilen bu güzide şehrin eğitimine, bugünün küçükleri yarının büyükleri olacak çocuklarımızı bugüne ve geleceğe hazırlamak adına bizleri bu göreve layık gören Sayın Bakanımız Prof. Dr. Mahmut ÖZER’e şükranlarımı arz ediyorum.  Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusu, doğal güzellikleri, bilim, ticaret, turizm ve mutfağı ile peygamberler şehri olarak tanımlanmış Şanlıurfa’da eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum.

Millî Eğitim Bakanlığımızın eğitim-öğretimdeki atılım ve şahlanış stratejisinin yol haritasını oluşturan 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle, ülkemizin bugünü ve geleceği için eğitim ve öğretim faaliyetlerimizi kararlı bir şekilde sürdürerek, yarınlarımızın teminatı öğrencilerimizi temel kanunumuzda yer alan tüm amaçlarla birlikte milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan ve geliştiren bireyler olarak yetiştirmeye çalışmak temel sorumluluğumuz olacaktır.

Bizlerden önce bu şehre ve bu şehrin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli yönetici ve eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum.  İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle almış olduğumuz görevin hayırlı ve başarılı çalışmalara vesile olmasını temenni ediyor tüm yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum”. İfadelerini kullandı

📆 03 Eylül 2021 Cuma 10:35   ·   💬 0 yorum   👀 111 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 20 EYLÜL 2021 (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETESİ – 18 EYLÜL 2021 (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz FATİH ERBAKAN SİVEREKGAZETELERİ BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! gazete siverek Kore Gazisi Köy Halkının Gururu Oldu SİVEREK HABER siverek gazeteleri Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! siverek gazetesi ŞANLIURFAHABER ŞANLIURFA HABER Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! siverek gazete Urfa Haber Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ BAŞKAN YILDIZ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti ŞANLIURFA GAZETESİ Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu siverek hedef gazetesi Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı siverek belediyesi Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu SİVEREKHABER Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Şuçgad’tan Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı