MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Dünya, Genel, Manşet » İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı
İl Milli Eğitim Müdürü Fevzi Kurt Göreve Başladı

Eski il müdürünün görevden alınmasının ardından Milli Eğitim Bakanlığınca Şanlıurfa İl milli Eğitim müdürlüğüne atanan Fevzi Kurt Göreve Başladı.

Yeni Milli Eğitim Müdürü Kurt göreve başlamasının ardından yazılı bir açıklamada buldun” Şanlıurfa Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.  Kurtuluş Savaşı sırasında kenti işgal etmek isteyen düşmana karşı halkıyla topyekûn direniş göstererek 11 Nisan 1920’de kurtuluşu ilan eden ve TBMM tarafından “Şanlı” unvanı verilen bu güzide şehrin eğitimine, bugünün küçükleri yarının büyükleri olacak çocuklarımızı bugüne ve geleceğe hazırlamak adına bizleri bu göreve layık gören Sayın Bakanımız Prof. Dr. Mahmut ÖZER’e şükranlarımı arz ediyorum.  Tarih boyunca birçok medeniyete ev sahipliği yapmış, tarihi dokusu, doğal güzellikleri, bilim, ticaret, turizm ve mutfağı ile peygamberler şehri olarak tanımlanmış Şanlıurfa’da eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyorum.

Millî Eğitim Bakanlığımızın eğitim-öğretimdeki atılım ve şahlanış stratejisinin yol haritasını oluşturan 2023 Eğitim Vizyonu perspektifiyle, ülkemizin bugünü ve geleceği için eğitim ve öğretim faaliyetlerimizi kararlı bir şekilde sürdürerek, yarınlarımızın teminatı öğrencilerimizi temel kanunumuzda yer alan tüm amaçlarla birlikte milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerleri benimseyen, koruyan ve geliştiren bireyler olarak yetiştirmeye çalışmak temel sorumluluğumuz olacaktır.

Bizlerden önce bu şehre ve bu şehrin aziz insanlarına, geleceğimizin teminatı sevgili çocuklarımıza ve gençlerimize hizmet eden kıymetli yönetici ve eğitim çalışanlarına teşekkür ediyorum.  İş ve gönül birliği içerisinde ilimizi her alanda başarıya taşıma, eğitimin niteliğini artırma amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları daha da geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini de ekleyebilmek gayesinde, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle almış olduğumuz görevin hayırlı ve başarılı çalışmalara vesile olmasını temenni ediyor tüm yönetici, öğretmen, personel, öğrenci ve velilerimize saygı ve selamlarımı sunuyorum”. İfadelerini kullandı

📆 03 Eylül 2021 Cuma 10:35   ·   💬 0 yorum   👀 248 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 18 OCAK 2022 SALI (www.siverekgazeteleri.com)
SİVEREK HEDEF GAZETELERİ 17 OCAK 2022 PAZARTESİ (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR

siverek hedef gazetesi GAZETECİ - YAZAR ŞÜKRÜ DOLAŞ’IN PROGRAMI İZLENME REKORU KIRDI Siverek Artık Sanatla Anılacak: Harekete Geçtiler Sİverek'ten Berline Sanat Yolculuğu Başkan Ekinci Öksüzlerin Yüreğine Dokundu Şanlıurfa’da Gelecek Partisine Büyük Katılım! Fatih Erbakan: 3. İttifak İçin Görüşmeler Yapıyoruz Göreve Başlar Başlamaz Ziyaretlerine Başladı. SİVEREKHABER SİVEREKGAZETELERİ SİVEREK SON DAKİKA ŞANLIURFAHABER Viranşehirgücü Seçmelerine Yoğun İlgi Başsavcı Yeniçeri’ye Ziyaret AK Parti Şanlıurfa’nın Yeni İl Başkanı Belli Oldu Ceylanpınar’da Hastayı Almaya Giden Ambulansı Köylüler Kurtardı ŞANLIURFA HABER Başkan Aksoy; ’Gençlerimiz Bizim Değerimizdir’ gazete siverek siverek belediyesi Viranşehir’de Tüm Parklara Kamera Sistemi Kuruluyor Urfa Haber BAŞKAN AYŞE ÇAKMAK Yeniden Refah'ta 'Gölge Kabine' Toplandı Fatma Şahin Başkan Ayşe Çakmak’ı Ziyaret Etti Kız Kur'an Kursu'ndan Örnek Davranış BAŞKAN YILDIZ ŞANLIURFA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ FATİH ERBAKAN Urfalı Araç Sürücüleri Dikkat: Denetim Var! Şanlıurfa’da Gelecek Partisi’ne Toplu Katılımlar Devam Ediyor! ŞANLIURFA GAZETESİ Şuçgad’tan siverek gazeteleri Viranşehir’in File Sultanları Tarih Yazıyor siverek siverek gazete Şanlıurfa'da 2020 Yılında 30 Bin 723 Sürücüye Ceza Uygulandı SİVEREK HABER Kaymakam Ongu Görme Engellileri Ziyaret Etti Başkan Beyazgül Siverek İlçesinde Temaslarda Bulundu Siverek İlçe Kaymakamı Hasan Ongu siverek gazetesi Gazetemizi İlk Götürene Büyük İndirim. Güneydoğu'nun Kayak Merkezinde Doğa Yürüyüşü