İLÇE KAYMAKAMI GÖLBAŞI KARNE HEYECANINI PAYLAŞAN GAZİ KIZI SUDENAZ’I TEBRİK EDEREK BAŞARI DİLEDİ – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER, Siverek Hedef Gazetesi » İLÇE KAYMAKAMI GÖLBAŞI KARNE HEYECANINI PAYLAŞAN GAZİ KIZI SUDENAZ’I TEBRİK EDEREK BAŞARI DİLEDİ
İLÇE KAYMAKAMI GÖLBAŞI KARNE HEYECANINI PAYLAŞAN GAZİ KIZI SUDENAZ’I TEBRİK EDEREK BAŞARI DİLEDİ
İLÇE KAYMAKAMI  GÖLBAŞI KARNE HEYECANINI PAYLAŞAN GAZİ KIZI SUDENAZ’I TEBRİK EDEREK BAŞARI DİLEDİ

2022-2023 Okulların Yarıyıl Tatiline girmesiyle beraber Karne Heyecanı yaşayan öğrencilerden Sudenaz Aksoy Siverek ilçe Kaymakamı Aziz Gölbaşı’nı ziyaret ederek Takdir Belgesi ve Karnesini almanın sevincini paylaştı.

 

İlçe Kaymakamı Gölbaşı Siverek Ortaokulunda Karne heyecanı yaşayan Gazi kızı olan Sudenaz Aksoy’u makamında kabul ederek başarılar diledi.  Kaymakam Gölbaşı Karne ve Belge heyecanını kendisiyle paylaşan ortaokul öğrencisi gazi kızı Sudenaz’ı tebrik ederek okul hayatında ve yaşamında başarılar diledi. Gölbaşı 2022 2023 yarıyıl Tatilinde karne heyecanı yaşayan Sudenaz’ı Karne ve belgesini paylaşan Sudenaz’a başarılar diledi.
Tüm dersleri 100 olan Sudenaz örnek bir öğrenci kişiliğiyle başarısıyla, çalışmasıyla tüm arkadaşlarına örnek olduğunu belirten Gölbaşı başarıların devamını diledi.

Baba Hüseyin Gazi Aksoy Ziyarette binayen yaptığı açıklamalarında Kızım karne ve takdir belgesini İlçe Kaymakamımız Aziz Gölbaşı ile paylaşmak istedi kendisinin bu isteğini Kaymakam beyi ziyaret ederek onunla paylaştık çok büyük bir mutluluk yaşadı. başarıya giden bu yolda Takdir alan ve karnesinin notları hep yüz olan kızımı bende bir baba olarak tebrik eder başarıların devamını dilerim. Dedi.

Galeri
📆 21 Ocak 2023 Cumartesi 12:01   ·   💬 0 yorum   👀 220 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 3 Şubat 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 2 Şubat 2023 Perşembe (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR