İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK EĞİTİMİNE DESTEK – Siverek Gazeteleri – Siverek Haberleri
MENÜ ☰
Siverek Gazeteleri - Siverek Haberleri » güncel, Güneydoğu Anadolu Haberleri, Manşet, ŞANLIURFA HABER » İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK EĞİTİMİNE DESTEK
İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK EĞİTİMİNE DESTEK
İSTANBUL KOŞUYOLU GÖNÜLLÜLERİNDEN SİVEREK EĞİTİMİNE DESTEK

Uzun bir süreden beri Siverek eğitimine her koşulda destek veren özelikle Gülabibey anaokulu ile ilçede bulunan bazı anaokullarına malzeme desteği veren Kadıköy Koşuyolu gönüllüleri eğitime destek geleneği bozmadı.

Kadıköy Koşuyolu gönüllüleri bu kez Siverek Kızılay Şubesine ihtiyaç sahibi bireylere dağıtılmak üzere iki dizüstü (laptop) Bilgisayar gönderdi.

Kızılay Siverek şubesi genel sekreteri Faik Türkgezer. Yaptığı açıklamada” Gülabibey İlkokulunda okuyan tekerlekli sandalyeye bağlı engeli öğrenci ile Siverek Meslek Yüksekokulunda eğitimini sürdüren hak sahibi  öğrenciye teslim edildi.

Kadıköy Koşuyolu gönüllülerinin bu duyarlı davranışların kendisini duygulandırdığını dile getiren Siverek Kızılay şube başkanı Mehmet Sırrı Karahan” Edirne’den Kars’a tüm yurtta önemli eğitim yardım kampanyalarına imza atan Kadıköy Koşuyolu gönüllüleri ekibine Mine Özkul ve Arzu Kılıç hanımı yardım ve desteklerinden dolayı teşekkürlerimi iletiyorum”

 

Galeri
📆 08 Kasım 2022 Salı 14:27   ·   💬 0 yorum   👀 768 kez okundu   ·   Yazdır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

   

YAZARLAR

   

GAZETELERİMİZ

Siverek Hedef Gazetesi 1 Nisan Cumartesi 2023 (www.siverekgazeteleri.com)
Siverek Hedef Gazetesi 31 Mart 2023 Cuma (www.siverekgazeteleri.com)

SİVEREK'TE HAVA

İSTANBUL

RÖPORTAJLAR

ANKET

Sitemizi nasıl buldunuz?

Sonuçları görüntüle

Yükleniyor ... Yükleniyor ...

BAĞLANTILAR